Aktualności

12 medali i III miejsce drużynowo w VI Międzynarodowym Turnieju Judo Pokonujemy Granice w Bielsku Białej2017-01-09

W niedzielę 8 stycznia judocy bocheńskiej sekcji po raz pierwszy w 2017 roku pod opieką trenera Sebastiana Serwińskiego i grupy rodziców wystartowali w VI Międzynarodowym Turnieju Judo Pokonujemy granice w Bielsku Białej.


626W zawodach uczestniczyli zawodnicy z 62 klubów reprezentujących barwy Polski, Łotwy, Niemiec, Ukrainy, Czech, Słowacji i Rosji. Walki rozgrywano na 8 matach, w czterech kategoriach wiekowych. Nasz klub reprezentowało 21 zawodników, a 12 z nich zakończyło zmagania na podium otrzymując okazjonalne dyplomy i statuetki. Dodatkową atrakcją była loteria, w której każdy los wygrywał i każdy uczestnik miał okazję otrzymać upominek. Poniżej prezentujemy nazwiska wszystkich startujących.

626.Złote medale zdobyli:
Oliwia Wątorek
Filip Kurtyka
Wiktor Matykiewicz
Jakub Dyga 
Szymon Mierzwiński

Srebrne medale wywalczyli:
Antoni Miś
Antoni Juszczyk
Hubert Płachczyński

Brązowe medale zdobyli:
Damian Pławecki 
Filip Oleksy 
Maja Twardowska 
Piotr Tobiasz

W zawodach startowali również Jakub Struzik, Fryderyk Sowa, Samuel Stawiarz, Jakub Żabczyński, Mikołaj Nalepka, Bartosz Król, Dominika Miś, Michał Trojan i Szymon Mazurkiewicz.

W klasyfikacji drużynowej nasz klub zajął doskonałe 3 miejsce ustępując tylko klubowi z Czech i Warszawy. Gratulujemy zawodnikom wyniku i życzymy kolejnych sukcesów w 2017 roku.

Więcej zdjęć na stronie Facebook-a MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).