Aktualności

13 medali na Międzynarodowym Turnieju Judo w Tuchowie2010-05-19

13 medali, II miejsce w klasyfikacji drużynowej, najlepsza zawodniczka z Bochni!

W sobotę 15.05.2010 zawodnicy sekcji judo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz klas sportowych z PSP nr 2 wraz z trenerami Sebastianem Serwińskim i Grzegorzem Majem uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju Judo w Tuchowie.

W zawodach stratowało 275 zawodników z trzech województw (małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego) oraz ze Słowacji i Ukrainy. Walki rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych dzieci i młodzików, na czterech matach. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając w sumie 13 medali.
Dodatkowo w klasyfikacji drużynowej w stawce prawie 30 klubów bochnianie uplasowali się na doskonałym drugim miejscu.
Najlepszą zawodniczką z Bochni została wybrana Andżelika Drzazga.