Aktualności

Bartek Dobranowski laureatem Tarnowskiego Plebiscytu Sportowego!2011-02-15

Bartek Dobranowski, znany bocheński judoka, zdobył  trzecie miejsce w kategorii juniorów w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Tarnowskiej 2010r.! Plebiscyt zorganizowała Gazeta Krakowska z firmą Bruk - Bet.

Wczoraj (14 lutego) w Tarnowie na uroczystej gali Bartkowi złożono gratulacje w dowód uznania  za wysokie osiągnięcia sportowe w ubiegłym roku. Przypomnijmy, że jest on m.in. brązowym medalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Judo, złotym medalistą Międzynarodowego Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Opolu, srebrnym medalistą Międzynarodowego Pucharu Polski Juniorów w Opolu, siódmym zawodnikiem Pucharu Europy Juniorów Młodszych w Teplicach i Szczyrku. Był również,  jako reprezentant Kadry Narodowej, uczestnikiem Mistrzostw Europy Juniorów Młodszych.

- To ogromne wyróżnienie i uznanie dla ciężkiej pracy Bartka - cieszy się Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia i od stycznia tego roku  wiceprezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo. - Trzeba pamiętać, że takie sukcesy odnosi się po latach intensywnych treningów. -

Gratulujemy więc Bartkowi i jego obecnemu trenerowi Waldemarowi Kowalskiemu oraz rodzicom naszego wychowanka!

Zobacz więcej zdjęć  Gazety Krakowskiej (kliknij tutaj).