Aktualności

Bocheńscy judocy zawojowali Wolbrom.2015-09-22

W dniach 19-20 września 2015r. w Wolbromiu odbyły się  Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów, -ek i Juniorów, -ek Młodszych w Judo, Turniej Rankingowy Młodzików i Młodziczek w Judo   oraz Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom.

Sobota 19 września  to Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów, -ek i Juniorów, -ek Młodszych w Judo oraz Turniej Rankingowy Młodzików i Młodziczek w Judo w których wzięła udział grupa 11 judoków, wychowanków sekcji judo MOSiR Bochnia. Opiekę nad nią sprawował i cennych porad podczas walk udzielał trener Waldemar Kowalski.

12053184_1513048168987904_203282069_n

W Międzynarodowych Mistrzostwach Małopolski Juniorów, -ek i Juniorów, -ek Młodszych w Judo wystartowało7 zawodników i wywalczyli oni:

Miejsce I

Miejsce II

Miejsce III

Na miejscu V uplasował się Więcek Bartosz.

W Turniej Rankingowy Młodzików i Młodziczek w Judo wystartowało 4 bocheńskich zawodników:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drugi dzień zmagań to Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom.

Grupa 28 zawodników MOSiR Bochnia, pod opieką trenera Grzegorza Maja, biorąca udział w tych zawodach spisała się "na medal" zdobywając 19 medali: 9 złotych, 5 srebrnych i 5 brązowych.

Medale złote zdobyli:

Srebrne medale wywalczyli:

Na miejscu III uplasowali się:

Na miejscu V znaleźli się: Oleksy Filip i Filipek Mikołaj, natomiast miejsce VII zajął Trojan Michał.

Drużynowo zawodnicy MOSiR Bochnia zdobyli miejsca I i III co jest bardzo dobrym wynikiem.

W kategorii Dzieci MOSiR Bochnia zajął miejsce I natomiast w kategorii Juniorów i Juniorek Młodszych  uplasował się na III miejscu.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ - FACEBOOK Miejskiego Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni -