Aktualności

Bocheńska Liga Judo Dzieci - V kolejka - wyniki.2017-04-11

W poniedziałek 10 kwietnia, na sali judo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Wojska Polskiego 1, odbyły się Zawody Judo rozgrywane w ramach Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci - V kolejka.

W zmaganiach na macie wzięło udział 61 młodych judoków, trenujących na co dzień w bocheńskiej sekcji

IMG_1799 IMG_1776 IMG_1884

W zawodach wystartowała po raz pierwszy najmłodsza grupa judoków, dla których pierwszy start był nie lada wydarzeniem. Nie obyło się bez ogromnych emocji ale należy przyznać, że najmłodsi nie tylko walczyli jak najlepiej potrafili ale i przy okazji świetnie się bawili. Czasem ich walki wywoływały uśmiech na ustach ale byli tak słodcy w tym co robili, że nie sposób było zareagować inaczej.

Zmaganiom na macie przyglądała się licznie zgromadzona widownia, głównie składająca się z rodziców i rodzeństwa naszych judoków, która dopingowała, zachęcała do walki i bawiła się równie dobrze jak "debiutanci na macie".

 .

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj

 .

Poniżej prezentujemy nazwiska i wywalczone miejsca.


  1. Jakub Żabczyński

  2. Antoni Miś

  3. Wiktor Żuchowski

  4. Bartosz Kurdyś – Majka

  5. Maksymilian Dębowski


  1. Tomasz Capik

  2. Mateusz Sitko

  3. Borys Budyś


  1. Roksana Wrona

  2. Igor Grudzień


  1. Jakub Nowotny

  2. Inga Gut

  3. Wiktoria Myszka

  1. Szymon Wójcik


  1. Milena Liszka

  2. Aleksandra Brzegowa

  3. Bartłomiej Gibała


  1. Bartosz Duda

  2. Piotr Kulawik

  3. Tomasz Grzesik

  4. Mikołaj Gwóźdź


  1. Franciszek Kiepura

  2. Szymon Kłuś

  3. Stanisław Łazarz

  4. Dawid Furmański


  1. Bartosz Król

  2. Michał Ćwik


  1. Justyna Wojcieszek

  2. Dominika Możdżeń


  1. Jakub Struzik

  2. Samuel Stawiarz

  3. Tomasz Dziuba


  1. Szymon Mazurkiewicz

  2. Filip Alfawicki

  3. Mateusz Karasiński


  1. Norbert Alfawicki

  2. Ewa Mikulska

  1. Michał Malec

  2. Antoni Michałowski


  1. Igor Martyna

  2. Fryderyk Sowa

  3. Jan Fischer


  1. Dawid Sobaś

  2. Miłosz Bochenek


  1. Dominika Miś

  2. Julia Rybka


  1. Jakub Budzyn

  2. Nikodem Zaczek

  3. Michał Budzyn

  4. Bartosz Bawół


  1. Szymon Mierzwiński

  2. Hubert Płachczyński

  3. Martyna Juszczyk


  1. Katarzyna Więcek

  2. Wiktoria Fiołek

  3. Julia Korta


  1. Milena Siwy

  2. Kinga Bartosik

  3. Filip Krawczyk


  1. Maciej Kumor

  2. Antoni Juszczyk