Aktualności

Było bardzo ciężko2015-10-05

Czwarty z kolei mecz w I lidze piłki ręcznej mężczyzn był dla MOSiR-u niestety porażką. Tym razem przyszło nam grać z mocnym, śląskim  przeciwnikiem MKS Olimpią Piekarami.

Na początkowym etapie nie wydawało się, iż poniesiemy aż taką klęskę. Do dziesiątej minuty trzymaliśmy się dobrze, a różnica była na nasza niekorzyść tylko dwubramkowa 6:4. Niestety później mieliśmy zbyt dużo niedopracowanych elementów w grze. Na przerwę schodziliśmy już ze złym wynikiem 19:10. - W pierwszej lidze nie ma słabych przeciwników, dlatego musimy się starać wyeliminować błędy. Czeka nas ogromna praca - powiedział po spotkaniu trener bocheńskiego zespołu Ryszard Tabor.

Olimpia Piekary Śląskie – MOSiR Bochnia 35:21 (19:10)

Olimpię reprezentowali: Kot, Zemelka, Kowalczyk – Rosół 6, Gogola 5, Kempys 5, Płonka 5, Kowalski 4, Parzonka 3, Włoka 3, Cieślik 2, Chromy 2, Danysz, Fidyt, Miłek.
Karne: 3/3
Kary: 10 min.

W zespole MOSiR Bochnia grali: Jarosław Gut, Tomasz Węgrzyn, Jakub Spieszny 3, Mateusz Zubik 3, Wiktor Budziosz 2, Marcin Janas 2, Adam Janus 2, Tymoteusz Kozioł 2, Kacper Król 2, Paweł Lysy 2, Filip Pach 2, Adrian Najuch 1, Maciej Imiołek, Krzysztof Więcek, Tomasz Wolnik.
Karne: 2/3
Kary: 10 min.

Dzięki wygranej Piekary podniosły się w tabeli o dwa miejsca, my zajmujemy przedostatnie.

KOLEJNE MECZE

Następne spotkanie rozegramy już w nadchodzącą sobotę 10 października, ale znowu na wyjeździe. Będzie to mecz z drużyną KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski. Na spotkanie w Bochni zapraszamy za dwa tygodnie w niedzielę 18 października, kiedy to w Hali Widowiskowo-Sportowej gościć będziemy SRS Czuwaj Przemyśl (początek o godz. 15.00).

Szkolenie zawodników i rozgrywki I ligi piłki ręcznej mężczyzn  są wspierane finansowo przez Gminę Miasta Bochnia.