Aktualności

CONTIMAX MOSiR BOCHNIA wygrał derby!2010-10-18

CONTIMAX MOSiR Bochnia, biorący udział w rozgrywkach III ligi siatkówki mężczyzn, wygrał w sobotę 16 października derbowy pojedynek z zespołem OKOCIMSKI Brzesko 3:2 (25:27, 30:28, 21:25, 25:13, 15:5).

Mecz był zacięty, jak na derby przystało i trwał przeszło dwie godziny! O zaciętości tego meczu świadczą sety, a szczególnie dwa pierwsze, rozegrane na przewagi. CONTIMAX MOSiR w czwartym i piątym secie dominował na boisku, zdobywając wiele punktów blokiem, którego zabrakło w pierwszych trzech setach. - Drużyna pokazała charakter - mówi trener bocheńskiego zespołu Czesław Kumorek - mimo początkowej przegranej doprowadziła do przewagi i przywiozła dwa punkty z "gorącego" terenu brzeskiego.- Osobny temat to sędziowanie - Każdy ma prawo się mylić - mówi trener - ale jeżeli jest zbyt dużo pomyłek, wypacza to sportowy charakter walki.-

CONTIMAX MOSiR Bochnia po czterech trzecioligowych spotkaniach zajmuje drugie miejsce w tabeli rozgrywek! A w najbliższym czasie 23 października rozegra mecz z niepokonanym, tak jak i  CONTIMAX MOSiR, zespołem KŁOS Olkusz. Zapraszamy na sobotni mecz, który zostanie rozegrany na Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Poniatowskiego 32 w Bochni. Początek spotkania o godz. 18.00. Wstęp wolny!