Aktualności

Cenne zwyciestwo w Starachowicach2017-01-09

Bardzo ważne zwycięstwo prawdopodobnie w układzie końcowej tabeli rozgrywek małopolskiej ligi młodziczek uzyskały nasze zawodniczki w niedziele 8 stycznia 2017 r. w wyjazdowym meczu w Starachowicach.

UMKS Gracz Starachowice & MOSiR Bochnia 39:55 (w kwartach 6:15, 12:17, 10:16, 11:7)

Dziewczęta rozpoczęły spotkanie od mocnego uderzenia zdecydowanie wygrywając I kwartę meczu. Biegaliśmy, poruszaliśmy się po boisku znacznie szybciej od przeciwniczek - mówił po spotkaniu trener bochnianek, a zarazem kierownik sekcji koszykówki MOSiR Witold Jodłowski. - Aktywna obrona pomagała nam wyprowadzić szybkie kontry i zdobywać łatwe punkty. Bardzo dobre były w naszym wykonaniu również kwarty II i III, kiedy kontynuowaliśmy agresywną obronę i skuteczną grę w ataku.Trochę słabsza IV kwarta, bo dziewczęta poczuły się za pewne wysokiego zwycięstwa, skończyła się naszą minimalna przegraną.