Aktualności

Co słychać na murawie?2015-09-08

Jesteśmy po kolejnych meczach Małopolskiej Ligi Piłki Nożnej i Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni. Jak układają się nasze losy w tych rozgrywkach?

W MAŁOPOLSKIEJ WYJĄTKOWO SŁABO
Niestety nie najlepiej. Ostatnie spotkania nie obfitowały w zwycięstwa. Niedzielne mecze (6 września)  trampkarzy i młodzików, którzy biorą udział w wojewódzkich rozgrywkach,  zakończyły się wysoką przegrana z Akademią Piłkarską 21 Kraków.  Mimo tego, iż graliśmy na własnym stadionie, nie czuliśmy się pewniej. Przyjezdni okazali się dużo mocniejsi. MOSiR przegrał 1:8 (trampkarze) i 0:8 (młodzicy).
MOSiR Bochnia & Akademia Piłkarska 21 Kraków 1:8 (trampkarze)
MOSiR Bochnia & Akademia Piłkarska 21 Kraków 0:8 (młodzicy)

W PODOKRĘGU NA PRZEMIAN
Mamy jednak jedną wygraną - drugiego zespołu młodzików, który walczy w rozgrywkach Podokręgu Bochnia. W poniedziałek (7 września) drużyna ta zmierzyła się na wyjeździe z Promieniem Mikluszowice  i pokonała gospodarzy przewaga czterech bramek.
Promień Mikluszowice & MOSiR II Bochnia 2:6

Niestety sukcesu kolegów nie powtórzyła już druga drużyna trampkarzy, która dzisiaj (8 września) grała u siebie z Mikluszowicami. Przegrana nie była wielka, ale po pierwszym, bardzo dobrym wyniku z Krzeczowem (1:6) nasi wychowankowie na pewno spodziewali się przynajmniej remisu.
MOSiR II Bochnia & Promień Mikluszowice 0:3

Kopia_IMG_3542
Zdj. z wtorkowego meczu trampkarzy MOSiR II Bochnia & Promień Mikluszowice

Więcej zdjęć z tego spotkania na stronie facebooka MOSiR Bochnia (kliknij tutaj)


TRZYMAMY KCIUKI!!!
Oczywiście kibicujemy mocno naszym zawodnikom i życzymy im jak najlepszych meczy. A jakie przed nami? Na wyjeździe z TS Wisłą spotkają się teraz (12 września) zespoły MOSiR-u, które walczą w lidze małopolskiej. W ramach rozgrywek Podokręgu następne mecze planowane są na 14 września, kiedy to trampkarze MOSiR II Bochnia na wyjeździe walczyć będą z Orłem Cikowice, a młodzicy u siebie z Borkiem.