Aktualności

Dąbrovia - MOSiR Bochnia 0-12 :-) i 1:22014-10-06

Bardzo dobrze reprezentowali się ostatnio nasi chłopcy na wyjazdowych spotkaniach w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie rozgrywali kolejne mecze w ramach I ligi okręgowej.

BARDZO WYSOKA WYGRANA TRAMPKARZY
W X kolejce rozgrywkowej wysokie zwycięstwo odniosła nasza drużyna trampkarzy.  Po pierwszej bardzo nieskutecznej połowie MOSiR prowadził tylko 1-0. W drugiej części zawodnicy z Bochni zrehabilitowali się i zaaplikowali swoim rywalom aż 11 bramek.

Dąbrovia - MOSiR 0-12 (0-1)

MOSiR Bochnię reprezentowali:  Smoleń (57min.-Hubert Tacik), Nagrodzki, Kocot, Korta, Paweł Matras(53min.-Wiercioch),  Burkowicz, Kamieniecki, Matlęga, Piotr Matras (57min.-Palonek), Szot, Burek (45min.-Mach).
Zespół trenowany jest przez Janusza Piątka.

Przebieg meczu:
17 min - 0-1 Matlęga asysta Nagrodzki 

41 min - 0-2 Szot asysta Burkowicz 

43 min - 0-3 Burkowicz asysta Kamieniecki 

44 min - 0-4 Matlęga 

50 min - 0-5 Matlęga asysta Nagrodzki

54 min - 0-6 Kocot 

59 min - 0-7 Kocot asysta Palonek 

61 min - 0-8 Nagrodzki asysta Palonek 

63 min - 0-9 Wiercioch asysta Nagrodzki 

68 min - 0-10 Matlęga asysta Palonek 

69 min - 0-11 Kocot asysta Palonek 

70 min - 0-12 Wiercioch asysta Kocot

MŁODZICY RÓWNIEŻ GÓRĄ
Dobrze na wyjeździe z Dabrowią radzili sobie również młodzicy MOSiR-u. Chciaż nie odnieśli tak spektakularnego zwycięstwa jak ich starsi koledzy to trzeba podkreślić, że na obcym terenie radzili sobie bardzo dobrze.

Od początku meczu bochnianie narzucili swój styl rywalowi, który ograniczał się wyłącznie do wybijania piłki. Przed szansą zdobycia bramek w 1 połowie stanęli Mazanek, Wolak i Kleszcz. Ich strzały były jednak częściowo niecelne, częściowo dobrze bronione przez bramkarza gospodarzy. Nie od dziś wiadomo, że piłka jest przewrotna i niewykorzystane sytuację się mszczą. W sobotę to przysłowie się sprawdziło. Gospodarze, którzy rzadko kiedy gościli na połowie MOSiR-u strzelili bramkę z rzutu karnego po niefortunnym zagraniu ręki i było blisko sensacji. W 53 minucie meczu Żyłka oddał strzał z około 30 metrów. Strzelając w prawy górny róg nie dał żadnych szans bramkarzowi gospodarzy. Do końca spotkania zawodnicy z Bochni przeważali, stwarzając sobie okazję za okazją, ale większość strzałów padała łupem bramkarza gospodarzy. Dopiero w 58 minucie Kleszcz wyszedł sam na sam i płaskim strzałem tuż obok bramkarza dał zasłużone zwycięstwo MOSiR-owi.


Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - MOSiR Bochnia 1:2 (0:0) 

bramki: 53 min. Żyłka, 58 min. Kleszcz

Młodzików MOSiR-u reprezentowali: Orlik - Buczek, Żyłka, Rachfalik - Kleszcz , Pałkowski, Rybak , Mazanek- Wolak, Wilk , Śmiałek.
Trenerem zespołu jest Mateusz Fortuna.KOLEJNE SPOTKANIA
Trampkarze, występujący w I okręgowej lidze,  w najbliższą środę 8 października rozegrają zaległą, ósmą kolejkę z Olesnem. Zapraszamy na bocheński stadion - początek meczu o 16.30.
Następny ich mecz również będzie w Bochni. W sobotę 11 października gościć będą na stadionie przy ul. Parkowej Iskrę Tarnów. Zapraszamy na godz. 10.00.

Młodzicy również w tym dniu z wyżej wymienionym klubem rozegrają mecz dwie godziny później.