Aktualności

Dwa brązowe medale na Międzynarodowych Mistrzostwach Wrocławia Juniorów i Juniorek w Judo .2011-11-02

W ostatnią sobotę października tj. 29. 10.2011r. we Wrocławiu odbyły się zawody OPP – Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów i Juniorek w Judo, w których wzięli udział zawodnicy bocheńskiej sekcji judo MOSiR Bochnia.

Michał Leśniak w kategorii wagowej 73kg. wywalczył brązowy medal. W ładnym stylu pokonał: Partyka Boguckiego -UKS Siódemka Sochaczew, Maksymiliana Frankowicza –UMKS Żak Kielce, Adama Stolarczyka – Gwardia Wrocław oraz Seweryna Wiktorek – UKS Ippon MDK Kutno. Przegrał tylko jedną walkę, w mocnej 35 osobowej grupie,  z Łukaszem Szewczykiem z Gwardii Wrocław, zwycięzcą całej kategorii wagowej.

III miejsce w kategorii wagowej 48 kg. wywalczyła nasza zawodniczka Aleksandra Janusz.

W kategorii wagowej 60 kg. VII punktowane miejsce, wygrywając walki z Przemysławem Frysztackim Polonia Rybnik i z van Hoof  Joost -Judoclub Berlicum Nederland, zdobył Jakub Wolnik.