Aktualności

Dwa zwycięstwa piłkarzy MOSiR na inaugurację sezonu w Małopolskiej Lidze Trampkarzy i Młodzików2012-08-27

W piątek 24 sierpnia 2012r. Trampkarze MOSiR prowadzeni przez trenera Marcina Leśniaka rozpoczęli sezon piłkarski 2012/2013 „Jesień 2012”.

Pierwszym przeciwnikiem naszych trampkarzy był zespół Garbarni Kraków, który w ładnym stylu został pokonany, po bramkach Kamila Francuza oraz Wojciecha Słomki, stosunkiem bramek 2 : 0.

MOSiR Bochnia – Garbarnia Kraków 2 : 0

W nadchodzącym tygodniu nasi młodzi piłkarze w czwartek 30. 08. 2012r zmierzą się na wyjeździe z zespołem Hutnika Kraków a w najbliższą sobotę 01.09.2012r.o godz. 11.00 u siebie podejmować będą zesoł Krakusa Nowa Huta.

W dniu wczorajszym Młodzicy MOSiR Bochnia prowadzeni przez trenera Janusza Piątka rozegrali mecz inauguracyjny z zespołem Wawelu Kraków.
                                               MOSiR Bochnia - Wawel Kraków 3-1 (1-0)

Bramki: 15' Burkowicz asysta Pietrzyk, 31' Pietrzyk asysta Ociepa, 44' Matlęga,

52; bramka dla Wawelu.

MOSIR: Smoleń (Mach), Matras Paweł, Kocot, Korta, Nagrodzki, Matras Piotr, Matlęga, Burkowicz, Ociepa, Pietrzyk- Gałęk, Łach, Garbula, Kleszcz, Burek, Rafalik.

W swoim pierwszym meczu młodzicy MOSiR Bochnia pokonali drużynę Wawelu 3-1. Mecz bardzo dobrze zaczął się od przewagi  gospodarzy, którzy nie wykorzystali dwóch dogodnych sytuacji. Ambitnie grający tego dnia bochnianie objęli prowadzenie w 15 minucie. Po ładnej zespołowej akcji - Burkowiczowi po podaniu Pietrzyka -pozostało tylko skierować piłkę z bliska do pustej bramki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Drużyna Wawelu próbowała wyrównać, jednak tego dnia obrona i  bramkarze interweniowali skutecznie. Druga część meczu zaczęła się od bramki MOSiR-u. Dośrodkowanie Ociepy wykończył debiutujący dziś w bocheńskiej drużynie Kuba Pietrzyk. W 44 minucie MOSiR zdobył kolejną bramkę, pięknym uderzeniem popisał się  Matlęga. Goście odpowiedzieli honorową bramką w 52 minucie, kiedy to ładną akcję wykończył z bliska napastnik Wawelu. Do końca meczu pomimo ambitnych prób Wawelu MOSiR nie stracił bramki i odniósł zwycięstwo na inaugurację Małpolskiej Ligi Młodzików.

Nadchadzący tydzień nie będzie należał do łatwych. W najbliższą środę Młodzicy spotkają się na wyjeździe z Akademią Piłkarską Kraków, którego właścicielami są byli reprezentanci Polski Mirosław Szymkowiak oraz Tomasz Frankowski. W sobotę 01.09.2012r. o godz. 13.00 na stadionie przy ul. Parkowej 3 spotkaja się z rówieśnikami Krakowskiej Wisły.