Aktualności

Ferie zimowe z piłka nożną2016-01-25

Mróz i zasypana śniegiem murawa nie przeszkadzają pasjonatom piłki nożnej w szlifowaniu swego talentu. Zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni trenują i rozgrywają turnieje na halach.

ferie_2016_008 ferie_2016_071Za nami już pierwszy tydzień ferii, w którym zespoły MOSiR intensywnie trenowały, przygotowując się do rozgrywek II rundy małopolskiej ligi piłki nożnej.

TRAMPKARZE
Trampkarze trenowali codziennie, uczestnicząc w tzw. obozach dochodzeniowych i brali udział w wielu turniejach. Już 16 stycznia rozpoczęli zmagania w lidze halowej, zorganizowanej przez Podokręg Piłki Nożnej w Bochni. W turnieju potwierdzili swoją bardzo dobrą formę, zdobywając I miejsce i pozostawiając za sobą zespoły z Trzciany, Gosir-Novych, WKS Szreniawę, Błękitnych, Orzeł Cikowice i Promień.
Tym samym nasi chłopcy zakwalifikowali się do finałów ligi halowej, które odbędą się 14 lutego w Tarnowie.
W drugiej połowie pierwszego tygodnia ferii (21 stycznia) trampkarze wzięli udział w kolejnym turnieju piłkarskim, tym razem w Łapanowie. Również tutaj nasi wychowankowie pokazali swoją klasę i zdobyli w pełni zasłużone zwycięstwo. W niedzielę 24 stycznia bocheńscy trampkarze wzięli udział w turnieju na zaproszenie Wisły Kraków. Zajęli w nim IV miejsce.

MŁODZICY
Również dla młodzików ferie to czas wolny od nauki, ale nie od szkoły piłkarskiej. To okres bardzo wytężonej pracy i  zmagań w licznych imprez sportowych.  20 stycznia młodzicy, podobnie jak wcześniej ich starsi koledzy, walczyli w turnieju  w Łapanowie i także zdobyli tam zwycięstwo. Cztery dni później już byli gotowi do walki w lidze halowej Podokręgu. 24 stycznia zdobyli w niej I miejsce, pokonując Trzcianę, Gosir-Novych , WKS Szreniawę, Promień i Beskid.  Idąc w ślady trampkarzy również awansowali do finałów w Tarnowie, które dla młodzików zaplanowano na 27 lutego.


800_136
Na zdj. drużyna MOSiR Bochnia - zwycięzcy Halowej Ligi Piłki Nożnej Młodzików z trenerem Marcinem Leśniakiem.


Więcej zdjęć z zajęć i turniejów piłkarzy nożnych na stronie facebook-a MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).