Aktualności

Gramy zaległe mecze na murawach2017-05-22

Odrabiamy zaległości na murawie i (oprócz zgodnych z harmonogramem spotkań) gramy zaległe mecze, które zostały przełożone ze względu na złe warunki pogodowe,  uniemożliwiające wyjście na boiska w pierwszej połowie maja.

W miniony czwartek 18 maja piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni pod opieką trenera Marcina Leśniaka rozegrali u siebie zaległy mecz z Trzciana 2000. Było to spotkanie zaplanowane wcześniej na 8-ego maja,  w ramach rozgrywek bocheńskiego  Podokręgu Piłki Nożnej.  Zakończyło się ono zwycięstwem gospodarzy.

MOSiR Bochnia & Trzciana 2000 4:2

MOSiR Bochnię reprezentowali: Krystian Skonina, Jakub Mazanek, Krystian Pilch, Michał Kurek 1, Jakub Noskowiak, Igor Buczek, Sebastian Liszka, Piotr Król 1, Daniel Marciniec, Wiktor Wolak, Patryk Szwed oraz Karol Cieśla, Wiktor Mól, Paweł Polowiec 2.

KOLEJNE SPOTKANIA
W poniedziałek 22 maja
zespół M. Leśniaka zagra na stadionie im. dr. W. Krupy przy ul. Parkowej z Macierz Lipnicą. Zapraszamy na godz. 16.00.


W czwartek 25 maja ten sam  zespół w ramach rozgrywek  Podokręgu spotka się z  Promieniem Mikluszowice. będzie to jeszcze  bardziej zaległe spotkanie, bo z rundy jesiennej. Mecz rozpocznie się o godz. 18.00


Dzień wcześniej natomiast, czyli w środę 24 maja,  ich starsi koledzy pod okiem trenera Piotra Góreckiego, spotkają się  z Akademią Piłkarską 21.  Będzie to zaległy (z 30 kwietnia)  mecz w ramach małopolskiej ligi trampkarze Piotra Góreckiego. Godz. 17.30.