Aktualności

I miejsce drużyny MOSiR Bochnia w Turnieju Piłki Ręcznej2010-07-05

Kilku podopiecznych trenera Marcina Bożka w niedzielę 4 lipca 2010r uczestniczyło w Turnieju Piłki Ręcznej rozgrywanym w ramach Suliady.

Do zawodów zgłosiło się 5 zespołów,.

Nasz klub reprezentowany był przez: Macieja Imiołek, Jakuba Piątkowskiego, Jakuba Wronę, Łukasza Wronę, Daniela Skrzyniarz, Wojciecha Słomę, Mateusza Wąsika, Huberta Pamułę.

Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym 2x 10 min.

Bocheńscy szczypiorniści występowali pod nazwą NO NAME.

W pierwszych trzech meczach nie mieli oni problemów z pokonaniem swoich przeciwników, a spotkania zakończyły się wynikami:

NO NAME – DOS Team                              14:3

NO NAME – MISTRZEJOWICE                   18:5

NO NAME – Azory Team                          21:1

W meczu, który miał decydować o I miejscu NO NAME zmierzyło się na parkiecie z drużyną SKS Kusy Kraków. Jedynie w I połowie mecz był wyrównany, a spotkanie skończyło się wynikiem 15:18 dla zespołu NO NAME.Tak więc drużyna bocheńska zajęła I miejsce, a Maciej Imiołek dostał nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju.

 

Kilka dni wcześniej tj.26.06.2010r czterech piłkarzy ręcznych MOSiR Bochnia (Maciej Imiołek, Jakub Piątkowski, Łukasz Wrona i Wojciech Słoma) uczestniczyło w Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez Centrum Młodzieżowe „Ochronka”. Chłopcy grający pod nazwą ZAHLASTAWA FIFULKA doszli aż do finału, gdzie dopiero po serii rzutów karnych przegrali z zespołem SROKI. W regulaminowym czasie gry wynik meczu był 2:2.

Warto zaznaczyć, że drużyna pozostawiła w pokonanym polu 14 zespołów, w których w większości grali zawodnicy trenujący piłkę nożną.

Królem Strzelców Turnieju został zawodnik MOSiR Bochnia Maciej Imiołek.