Aktualności

II edycja Turnieju Grup Naborowych Piłki Ręcznej zakończona!2010-06-14

VI spotkanie II edycji Turnieju Grup Naborowych Piłki Ręcznej wygrał zespół Szkoły Podstawowej nr 1w Bochni. Drugie miejsce zajął pierwszy zespół Szkoły Podstawowej nr 5, a trzecie druga drużyna z tej samej szkoły.


Zawody odbyły się na hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni w piątek 11czerwca. - Wszystkie spotkania były na wysokim poziomie, padały bardzo piękne i widowiskowe bramki. Przerzutki młodych chłopców Piotra i Kamila z PSP nr 4 zachwyciły wszystkich, zarówno trenerów jak i kibiców, i nagrodzone zostały gromkimi brawami – podsumowuje spotkanie sędzia główny zawodów Piotr Węgrzyn.



Cały cykl turniejów w sezonie 2009/10 wygrał zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1, której trenerem jest Piotr Bińczycki, drugie miejsce przypadło pierwszej drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 5 – trenerem jest Michał Goliński, natomiast trzecie zajęła pierwsza drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2, której trenerem jest Dorota Budzyn. Czwarte miejsce przypadło drugiej drużynie z „piątki” (trenerem zespołu jest Dariusz Marszałek), piąte miejsce dla drugiego zespołu z „dwójki” (trenerem D. Budzyn). Szóste miejsce zajął zespół ze Szkoły Podstawowej nr 4, którego trenerem jest Jakub Pach.

Na zakończenie II edycji turnieju wszystkie drużyny otrzymały dyplomy
i nagrody z rąk dyrektor MOSiR Bochnia Sabiny Bajdy i kierownika sekcji piłki ręcznej Janusza Łączyńskiego.

Walka o zwycięstwo w całym cyklu trwała do ostatniego turnieju. Poziom sportowy zespołów podnosił się z turnieju na turniej, a zawodnicy walczyli ambitnie i z poświęceniem do ostatniego gwizdka sędziego.

Kolejna trzecie wydanie turnieju ruszy w nowym roku szkolnym. Już teraz serdecznie zapraszamy.


Klasyfikacja końcowa II edycji Turnieju Grup Naborowych w roku szkolnym 2009/10



I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 zespół 1

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 zespół 1

IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5 zespół 2

V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 zespół 2

VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4


LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW PO VI TURNIEJACH

Lp.

I

II

III

IV

V

VI

SUMA

1

6

5

6

5

6

6

34

2(1)

4

4

4

4

4

3

23

2(2)

3

3

2

2

3

1

14

4

1

1

1

1

1

2

7

5(1)

5

6

5

6

5

5

32

5(2)

2

2

3

3

2

4

16



LICZBA RZUCONYCH/STRACONYCH BRAMEK PO VI TURNIEJACH

Lp.

RZUCONE

STRACONE

+/-

1

273

78

+ 195

2(1)

194

133

+ 61

2(2)

82

204

- 122

4

60

262

- 202

5(1)

248

95

+ 153

5(2)

99

197

- 98





I TURNIEJ GRUP NABOROWYCH 13.11.2009 rok (I TURNIEJ)


DRUŻYNY:

  1. Szkoła Podstawowa nr 1

2. Szkoła Podstawowa nr 2 Zespół 1

3. Szkoła Podstawowa nr 2 Zespół 2

  1. Szkoła Podstawowa nr 4

  2. Szkoła Podstawowa nr 5 Zespół 1

  3. Szkoła Podstawowa nr 5 Zespół 2


Spotkania: Wynik

  1. SP nr 5 (1) – SP nr 2 (1) 5-2

  2. SP nr 5 (2) – SP nr 2 (2) 1-8

  3. PS nr 4 – SP nr 1 0-7

  4. SP nr 5 (1) – SP nr 2 (2) 8-1

  5. SP nr 5 (2) – SP nr 2 (1) 0-7

  6. SP nr 4 – SP nr 5 (1) 1-7

  7. SP nr 1 – SP nr 5 (2) 13-2

  8. SP nr 4 – SP nr 2 (1) 0-17

  9. SP nr 1 – SP nr 2 (2) 10-0

  10. SP nr 5 (1) – SP nr 5 (2) 12-2

  11. SP nr 1 – SP nr 2 (1) 5-5

  12. SP nr 4 – SP nr 2 (2) 1-4

  13. SP nr 2 (1) – SP nr 2(2) 7-1

  14. SP nr 5 (1) – SP nr 1 5-8

15. SP nr 5 (2) – SP nr 4 4-2



TABELA TURNIEJU:

DRUŻYNA

MIEJSCE

PUNKTY

BRAMKI

1. SP nr 1

I

6

43-12

2. SP nr 2 (1)

III

4

38-11

3. SP nr 2 (2)

IV

3

13-27

4. SP nr 4

VI

1

4-39

5. SP nr 5 (1)

II

5

37-14

6. SP nr 5 (2)

V

2

9-42




II TURNIEJ GRUP NABOROWYCH 18.12.2009 rok (II TURNIEJ)


DRUŻYNY:

        1. Szkoła Podstawowa nr 1

2. Szkoła Podstawowa nr 2 Zespół 1

3. Szkoła Podstawowa nr 2 Zespół 2

  1. Szkoła Podstawowa nr 4

  2. Szkoła Podstawowa nr 5 Zespół 1

6. Szkoła Podstawowa nr 5 Zespół 2


Spotkania:

Wynik

SP nr 5 (1) – SP nr 2 (1)

4:2

SP nr 5 (2) – SP nr 2 (2)

3:8

PS nr 4 – SP nr 1

0:20

SP nr 5 (1) – SP nr 2 (2)

6:2

SP nr 5 (2) – SP nr 2 (1)

1:4

SP nr 4 – SP nr 5 (1)

2:12

SP nr 1 – SP nr 5 (2)

12:1

SP nr 4 – SP nr 2 (1)

1:10

SP nr 1 – SP nr 2 (2)

8:1

SP nr 5 (1) – SP nr 5 (2)

12:1

SP nr 1 – SP nr 2 (1)

3:2

SP nr 4 – SP nr 2 (2)

0:5

SP nr 2 (1) – SP nr 2(2)

3:1

SP nr 5 (1) – SP nr 1

3:2

SP nr 5 (2) – SP nr 4

9:0



TABELA TURNIEJU:

DRUŻYNA

MIEJSCE

PUNKTY

BRAMKI

1. SP nr 1

II

5

45-8

2. SP nr 2 (1)

III

4

21-10

3. SP nr 2 (2)

IV

3

17-20

4. SP nr 4

VI

1

3-56

5. SP nr 5 (1)

I

6

37-9

6. SP nr 5 (2)

V

2

15-36

II TURNIEJ GRUP NABOROWYCH 05.02.2010 rok (III TURNIEJ)


DRUŻYNY:

  1. Szkoła Podstawowa nr 1

2. Szkoła Podstawowa nr 2 Zespół 1

3. Szkoła Podstawowa nr 2 Zespół 2

  1. Szkoła Podstawowa nr 4

  2. Szkoła Podstawowa nr 5 Zespół 1

6. Szkoła Podstawowa nr 5 Zespół 2


Spotkania:

Wynik

SP nr 5 (1) – SP nr 2 (1)

6:2

SP nr 5 (2) – SP nr 2 (2)

5:5

PS nr 4 – SP nr 1

3:7

SP nr 5 (1) – SP nr 2 (2)

10:0

SP nr 5 (2) – SP nr 2 (1)

1:6

SP nr 4 – SP nr 5 (1)

1:11

SP nr 1 – SP nr 5 (2)

6:0

SP nr 4 – SP nr 2 (1)

1:7

SP nr 1 – SP nr 2 (2)

7:1

SP nr 5 (1) – SP nr 5 (2)

8:1

SP nr 1 – SP nr 2 (1)

7:2

SP nr 4 – SP nr 2 (2)

2:8

SP nr 2 (1) – SP nr 2(2)

7:0

SP nr 5 (1) – SP nr 1

3:5

SP nr 5 (2) – SP nr 4

5:1



TABELA TURNIEJU:

DRUŻYNA

MIEJSCE

PUNKTY

BRAMKI

1. SP nr 1

I

6

32-9

2. SP nr 2 (1)

III

4

24-15

3. SP nr 2 (2)

V

2

14-31

4. SP nr 4

VI

1

8-38

5. SP nr 5 (1)

II

5

38-9

6. SP nr 5 (2)

IV

3

12-26

II TURNIEJ GRUP NABOROWYCH 12.03.2010 rok (IV TURNIEJ)


DRUŻYNY:

  1. Szkoła Podstawowa nr 1

2. Szkoła Podstawowa nr 2 Zespół 1

3. Szkoła Podstawowa nr 2 Zespół 2

  1. Szkoła Podstawowa nr 4

  2. Szkoła Podstawowa nr 5 Zespół 1

6. Szkoła Podstawowa nr 5 Zespół 2


Spotkania:

Wynik

SP nr 5 (1) – SP nr 2 (1)

9-7

SP nr 5 (2) – SP nr 2 (2)

7-3

PS nr 4 – SP nr 1

2-11

SP nr 5 (1) – SP nr 2 (2)

9-0

SP nr 5 (2) – SP nr 2 (1)

2-11

SP nr 4 – SP nr 5 (1)

2-16

SP nr 1 – SP nr 5 (2)

10-0

SP nr 4 – SP nr 2 (1)

2-10

SP nr 1 – SP nr 2 (2)

11-3

SP nr 5 (1) – SP nr 5 (2)

8-4

SP nr 1 – SP nr 2 (1)

11-7

SP nr 4 – SP nr 2 (2)

4-8

SP nr 2 (1) – SP nr 2(2)