Aktualności

II miejsce w Memoriale Wiesława Kozioła!2015-09-21

W sobotę i w niedzielę (19 i 20 września) zawodnicy MOSiR Bochnia uczestniczyli w tarnowskim XII Ogólnopolskim Memoriale Wiesława Kozioła w Piłce Ręcznej Chłopców.

JUNIORZY MŁODSI Z PUCHAREM!
W pierwszym dniu juniorzy młodsi pod wodzą trenera Marcina Bożka, realizując plan przygotowań do rozgrywek uczestniczyli w w/w turnieju, zajmując bardzo dobre II miejsce. Po rozgrywkach systemem każdy z każdym uplasowali się za drużyną MKS PM Tarnów, pokonując w ostatnim meczu Resovię Rzeszów. Nasi juniorzy dobrze prezentowali się w obronie, co było efektem wcześniejszych treningów. Najlepszym zawodnikiem turnieju został szczypiornista MOSiR Bochnia Filip Fasuga.

20150919_171911
Na zdj. drużyna M. Bożka z Pucharem Dyrektora Pałacu Młodzieży w Tarnowie.

20150921_111545 20150921_111713

BRAK SZCZĘŚCIA
Niestety szczęścia w rozgrywkach nie miała druga reprezentacja MOSiR I Bochnia, która wystartowała w niedzielę. Młodzicy Łukasza Gicali musieli zadowolić się piątym miejscem, chociaż nie można chłopcom odmówić woli walki.

Więcej zdjęć z Turnieju autorstwa Tomasza Schenka można zobaczyć na stronie internetowej tarnow.net (kliknij tutaj)

SPARINGI PRZED ROZGRYWKAMI
Cieszymy się z osiągniętego przez juniorów młodszych wyniku i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych grach sparingowych. - Przewidujemy jeszcze trzy spotkania kontrolne z drugoligową Cracovią Kraków (kobiety), z juniorami starszymi MOSiR Bochnia i jeżeli będzie to możliwe technicznie, to z zapleczem pierwszoligowego beniaminka z Bochni - mówi o przygotowaniach przed sezonem M. Bożek. Pierwsze spotkanie ligowe juniorzy młodsi rozegrają 10 października z drużyną PMOS Chrzanów. Początek meczu  o godz. 10.00 w hali I LO przy pl. ks. Czaplińskiego 1 w Bochni.

Młodzicy MOSiR Bochnia rozpoczną rozgrywki ligowe dzień później. Szczegóły wkrótce.