Aktualności

III miejsce trampkarzy młodszych w Ogólnopolskim Turnieju w Nowym Sączu2010-03-02

Trampkarze młodsi MOSiR Bochnia zdobyli III miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej o "Puchar Prezydenta Miasta" Rocznik 1997 i Młodsi Sandecja Nowy Sącz 2010.

Na zaproszenie Urzędu Miasta Nowy Sącz oraz tamtejszego Miejskiego Klubu Sportowego nasi piłkarze wzięli udział w dwudniowym (27-28 lutego) ogólnopolskim turnieju, w którym zmierzyli się z 11. zespołami z południowej Polski i ze Słowacji.

Foto

Oprócz czterech drużyn nowosądeckich na rozgrywki przyjechały reprezentacje Legnicy, Rudy Śląskiej, Muszyny, Tarnowa i Kamionki. Gościnnie w rozgrywkach wziął udział również zespół ze Słowacji Junosport Stara Lubovnia.

Foto

Zespół MOSiR-u, trenowany przez Krystiana Steca, spisał się bardzo dobrze. Mecze nie należały do łatwych i chłopcy musieli włożyć wiele wysiłku, aby zdobyć medalową pozycję. W grupie eliminacyjnej spotkali się z zespołami: Dunajec Nowy Sącz, Poprad Muszyna, Miedź Legnica. W półfinale z Gwiazdą Ruda Śląska i Dunajcem II Nowy Sącz. Awansowali do finałów rozgrywek, w którym zmierzyli sie po raz drugi z Miedzią Legnica. Po meczu stojącym na wysokim poziomie pokonali kolegów z Legnicy 5:4, by ostatecznie zając III miejsce w turnieju.

Foto

Gratulujemy młodym trampkarzom!

Poniżej podajemy klasyfikację generalną opisywanych rozgrywek:
Dunajec II Nowy Sącz - I miejsce
MOSiR Jastrzębie - II miejsce
MOSiR Bochnia - III miejsce
Miedź Legnica - IV miejsce
Gwiazda Ruda Śląska - V miejsce
Junosport Stara Lubovnia - VI miejsce
Dunajec Nowy Sącz - VII miejsce
Sandecja Nowy Sącz - VIII miejsce
Poprad Muszyna - IX miejsce
Tarnovia Tarnów - X miejsce
Sandecja II Nowy Sącz - XI miejsce
Skalnik Kamionka - XII miejsce

Foto

Zespół trampkarzy młodszych, reprezentujący MOSiR Bochnia na opisywanym turnieju.