Aktualności

Judocy na Międzynarodowym Turnieju Judo na Słowacji.2011-11-15

W sobotę 12 listopada 2011r. zawodnicy trenujący na co dzień w sekcji judo MOSiR –u Bochnia brali udział w Międzynarodowym Turnieju Judo w Martin na Słowacji „MEDZINARODNA VELKA CENA MESTA MARTIN V JUDE”. W zawodach wzięło udział 315 zawodników z Polski, Czech, Austrii i Słowacji.

Bocheńscy zawodnicy wypadli bardzo dobrze zdobywając 6 złotych, 1 srebrny oraz 7 brązowych medali. Dodatkowo w klasyfikacji drużynowej MOSiR Bochnia zajął zaszczytne II miejsce, ustępując tylko ekipie z Bratysławy.

Jest to niemałe osiągnięcie – mówi dyr. MOSiR Bochnia Sabina Bajda –  jest to dość mocny turniej, na który przyjeżdżają  ekipy z kilku państw, przywożąc ze sobą bardzo dobrych zawodników, tym bardziej cieszą mnie dobre lokaty naszych podopiecznych.

Pierwsze miejsca zajęli: Ilona Kowalska, Paweł Makowiecki, Dawid Zajączkowski, Krzysztof Kozak, Dawid Buczek, Marta Krawczyk.

Na II miejscu uplasowała się Karolina Baniak

Brąz zdobyli: Aleksandra Zelek, Jakub Baniak, Jakub Nosalski, Konrad Stanuszek, Bartłomiej Olchowa, Kamil Kubas, Radosław Korpała.

Czwarte miejsce wywalczyła Izabela Wszołek, piąte Jakub Rynduch.

W zawodach brali również udział: Kacper Kubas, Karol Kowalski, Damian Bartyzel.