Aktualności

Juniorzy na obozie w Dąbrowie Tarnowskiej2016-08-26

W dniach 16-27 sierpnia 2016 r. drużyna juniorów piłki ręcznej wraz z trenerem Ryszardem Taborem uczestniczyła w obozie przygotowawczym do sezonu rozgrywkowego 2016/17.

Obóz odbywał się w Dąbrowie Tarnowskiej. Do dyspozycji bocheńskich zawodników była sala sportowa, stadion z bieżnią, basen i sauna. Wszystkie te obiekty ulokowane w bliskiej odległości od hotelu, w którym zawodnicy zostali zakwaterowani.

Harmonogram każdego dnia był bardzo napięty i żeby go wykonać mali zawodnicy musieli wcześnie wstawać ze swoich łóżek, po to by móc zjeść śniadanie, odbyć pierwszy trening, udać się na basen, uczestniczyć w drugim treningu i na końcu zjeść kolację, po czym udać się do swoich pokojów na zasłużony odpoczynek. W pierwszym tygodniu obozu znaleźli również czas na oglądanie transmisji z Igrzysk Olimpijskich.

Harmonogram każdego dnia był bardzo napięty i żeby go wykonać mali piłkarze musieli szybko wstawać ze swoich łóżek, po to by móc zjeść śniadanie, odbyć pierwszy trening, pojechać na wycieczkę, udać się na basen, uczestniczyć w drugim treningu i na końcu zjeść kolację, po czym udać się do swoich pokojów na zasłużony odpoczynek. (http://wierzyca.futbolowo.pl)

- Zgrupowanie pozwoliło nam na dobre przygotowanie do rozgrywek. Cele szkoleniowe zostały osiągnięte. Mamy nadzieje, że praca treningowa wykonana podczas zgrupowania zaowocuje sukcesami w rozgrywkach - mówi nowy trener grupy Ryszard Tabor.

Zdjęcia z obozu (kliknij tutaj)

Pierwszy sprawdzian odbędzie się w ramach sparingów, planowanych na początek września. Treningi odbywać się będą w hali I LO.

Czekamy z niecierpliwością na terminarz rozgrywek! Miejmy nadzieję, że nauka w szkole ponadgimnazjalnej nie pokrzyżuje planów młodych zawodników i umożliwi im systematyczne trenowanie w bieżącym roku.