Aktualności

Kacper Martuś medalistą Pucharu Polski Juniorów Młodszych !2008-11-18

W ostatnim w tym roku Pucharze Polski Juniorów Młodszych, który rozgrywany był 15 listopada w Słupsku startowali z powodzeniem młodzicy z sekcji judo MOSiR Bochnia.

Kacper Martuś w kategorii 46 kg zdobył brązowy medal przegrywając tylko jedną walkę z mistrzem tej kategorii Bartłomiejem Kotem z Chełmu. Kacper w drodze po medal zwyciężył z zawodnikami z Wybrzeża Gdańsk z Łupawy i w walce o trzecie miejsce z Aleksandrem Brożkiem z Białołęki Warszawa.

Michał Leśniak w kategorii 60 kg zdobył punktowane VII miejsce a Bartek Dobranowski był IX w wadze 50 kg. Wszyscy oni są jeszcze młodzikami, więc te sukcesy dobrze wróżą w nadchodzących Mistrzostwach Polski Młodzików, które rozegrane będą już w najbliższy weekend we Wrocławiu.

Równocześnie w Międzynarodowym Turnieju Judo w Martinie na Słowacji startowali ich koledzy z sekcji. W turnieju startowało 280 zawodników i zawodniczek z 4 państw ( Polska, Słowacja, Czechy, Austria).

Nasi zawodnicy tradycyjnie już spisali się na medal, a nawet na 14 medali.