Aktualności

Kibicujmy kolegom i koleżankom!2014-10-01

Każdy nadchodzący weekend to gorące emocje dla kibiców. Mamy nadzieję, że nie wszyscy wybiorą tylko relacje telewizyjne. Gorąco zachęcamy  do dopingowania młodych zawodników MOSiR-u "na żywo". Szczególne zaproszenie kierujemy do rodzin i znajomych naszych wychowanków. Nic bardziej nie dopinguje, jak wsparcie najbliższych oraz koleżanek i kolegów:-).

MŁODZICZKI BĘDĄ BRONIĆ TYTUŁU MISTRZYŃ MAŁOPOLSKI !

Nasze wspaniałe koszykarki, które w ubiegłym sezonie zdobyły tytuł Mistrzyń Małopolski, rozpoczynają rozgrywki wojewódzkie z mocnym postanowieniem powtórzenia sukcesu!

Kopia_kosz_2001_i_m__

W sobotę 4 października dziewczęta inaugurują rozgrywki ligowe meczem z UKS Żakiem Nowy Sącz. Spotkanie odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. Poniatowskiego 32. Początek o godz. 12.15.

PIŁKA RĘCZNA RAZY TRZY !

Aż trzy mecze rozegrają zawodnicy sekcji piłki ręcznej bocheńskiego Ośrodka, którzy rozpoczęli zmagania w małopolskiej lidze. Wszystkie spotkania odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. Poniatowskiego 32 w Bochni.

04.10.2014r. (sobota), godz. 10.00
Pierwszy mecz w wojewódzkiej lidze rozegrają juniorzy młodsi MOSiR I Bochnia, trenowani przez Marcina Bożka. O godz. 10.00 rozpoczną oni spotkanie z drużyną Świt Adecco Szaflary.

05.10. 2014r. (niedziela)
Również o 10.00, ale  dzień później, walkę rozpoczną juniorzy starsi. Są oni szkoleni przez Ewę Salamon i Krzysztofa Kutrzebę. Będzie to ich druga kolejka. Tym razem u siebie gościć będą UMKS PMOS Chrzanów.

Również drużynę z Chrzanowa dwie godziny później (o 12.00) przywita zespół juniorów młodszych Piotra Bińczyckiego.

Uwaga! Zapowiedziany w terminarzu na 5 października mecz młodzików MOSiR II Bochnia & MOSiR I Bochnia odbędzie się w późniejszym terminie.