Aktualności

MOSiR Arcom Bochnia wygrywa z Bytomiem!2012-10-22

W sobotnim spotkaniu (20 października) bocheńscy szczypiorniści wygrali u siebie spotkanie z MOSM HIT Bytom 24:22 (9:13). Gospodarze wygrali, choć do przerwy przegrywali czterema bramkami.

Bochnianie szybko odrobili tę stratę i wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Zespół z Bytomia musiał gonić wynik i w 56 minucie  doprowadził do remisu. W kluczowych momentach końcówki popełnił jednak fatalne błędy, nie potrafił też pokonać świetnie spisującego się w bramce Tomasza Węgrzyna (wszedł do bramki na drugą połowę, w pierwszej bronił Krzysztof Serwatka). - Z dwóch sąsiadujących w tabeli drużyn nasz zespół okazał się lepszy - cieszy się kierownik MOSiR Arcom Bochnia Janusz Łączyński - Mecz nie stał na wysokim poziomie, ale był bardzo interesujący, zwłaszcza w końcówce. Nasi szczypiorniści popełniają proste błędy, ale tym razem więcej pomyłek zrobili goście.-

MOSiR Arcom Bochnia - MOSM HIT Bytom 24:22 (9:13)

Bramki dla MOSiR: Karwowski 8, Najuch 5, Zubik 3, Spieszny 3, Pach 2, Imiołek 1, Pamuła 1, Wełna 1.

12.KS Wanda Kraków                                    5  0:10 122-146

Poniżej zdjęcia z opisywanego meczu autorstwa Tomasza Stodolnego.

Kolejne spotkanie nasi szczypiorniści rozegrają awansem 27 października na wyjeździe z UKS Juvenią Rzeszów. Na hali widowiskowo - sportowej im. W. Stawiarskiego będziemy dopingować MOSiR Arcom Bochnię dopiero w połowie listopada (17-ego). Gościć będziemy KS Wandę Kraków. Już dzisiaj zapraszamy. Początek spotkania o godz. 16.00. Wstęp: bilet normalny 7 zł, ulgowy 3 zł.