Aktualności

MOSiR Bochnia - Cracovia 1-2 2012-09-05

MOSiR Bochnia - Cracovia 1-2 (0-2)


         W kolejnym meczu (4 września) w ramach Małopolskiej Ligi Młodzików MOSiR przegrał z Cracovią 1-2. Początek meczu należał do gospodarzy. Jednak trzy niewykorzystane sytuacje zemściły się w 6 minucie, kiedy to napastnik gości "sam na sam" zdobył bramkę. MOSiR rzucił się do odrabiania strat, jednak w 18 minucie niemalże zrobiono kopię akcji z 6 minuty i Cracovia wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Goście oddali 3 groźne strzały, lecz na posterunku był Smoleń.
Druga połowa to zdecydowane ataki młodych bochnian, którzy ambitnie walczyli o zdobycie bramki. Udało im się to w 38 minucie po podaniu Piotra Matrasa. Gola zdobył pięknym uderzeniem Matlęga. Później pomimo licznych prób z obu stron bramka nie padła i mecz zakończył się zwycięstwem gości. Kibice zgromadzeni na stadionie oglądali szybki mecz, pełen walki i sytuacji podbramkowych z obu stron. Podobać się mogła postawa młodych piłkarzy z Bochni, zwłaszcza za stwarzanie ciekawych sytuacji. Wśród bocheńskich piłkarzy widać było chęć rywalizacji z utytułowanym przeciwnikiem pomimo, że do przerwy przegrywali 2-0.

 

Bramki: 6' i 18' dla Cracovii, 38' Matlęga asysta Matras Piotr.

 

MOSiR Bochnię reprezentowali: Smoleń (Mach), Matras Paweł, Kocot, Korta, Nagrodzki, Matras Piotr, Matlęga, Burkowicz, Ociepa, Pietrzyk- Gałek, Kleszcz, Burek, Garbula.
Trenerem młodzików jest Janusz Piątek.

 

Kolejny mecz MOSiR-u już w sobotę z Dunajcem w Nowym Sączu.