Aktualności

MOSiR Bochnia & Dalin Myślenice, 31.08.2016r.2016-08-29

Jak zwykle jeszcze podczas trwających wakacji  rozpoczęliśmy rozgrywki kolejnego sezonu piłki nożnej. Inaugurację rundy jesiennej w małopolskiej lidze mają już za sobą trampkarze.

W ostatnim dniu sierpnia (31-ego) zapraszamy na trzecią kolejkę rozgrywek chłopców z rocznika 2002/03, którzy do sezonu 2016/17 przygotowywani byli pod czujnym i troskliwym okiem trenera Mateusza Fortuny. Zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni  mają już za sobą spotkania z Limanovią i Cracovią. W małopolskiej lidze przyjdzie im się zmierzyć również z takimi zespołami jak: Sandecja Nowy Sącz, TS Wisła Kraków, Unia Tarnów, UKS Górnik Libiąż, Orzeł Myślenice, PUKS Karol Wadowice, Krakus Nowa Huta, Akademia Piłkarska 21 Kraków. W sumie w lidze wojewódzkiej wystartowało 12 zespołów. Terminarze spotkań trampkarzy, biorących udział w zmaganiach ML oraz w rozgrywkach Podokręgu znajdują się na podstronie sekcji piłki nożnej (kliknij tutaj).

W najbliższą środę trampkarze MOSiR gościć będą Dalin Myślenice. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!