Aktualności

MOSiR II Mistrzem Halowej Ligi BOZPN2011-01-26

W niedzielę 23 stycznia odbywały się rozgrywki w ramach bocheńskiej Ligi Halowej Trampkarzy Młodszych. Mistrzem dość nieoczekiwanie zostali zawodnicy drugiej drużyny MOSiR-u (rocznik 99), którzy już w pierwszym meczu sensacyjnie pokonali swoich starszych kolegów z pierwszej drużyny (rocznik 98).

Mecz od samego początku był bardzo szybki, efektem czego były dwie bramki strzelone przez Piotra Kazka. Po wpuszczeniu bramek MOSiR I ruszył do odrabiania strat, jednak perfekcyjna i agresywna gra przeciwników w obronie oraz świetna postawa w tym meczu bramkarza Konrada Biernata uniemożliwiła im to. Nie dość, że faworyt rozgrywek nie odzyskał straconych bramek, to jeszcze przed przerwą stracił kolejne dwie za sprawą Dominika Juszczaka i Iwa Stopczyńskiego.
Druga połowa zdecydowanie się wyrównała. Przewaga MOSiR-u I nie była już tak widoczna. Oglądaliśmy wiele ciekawych akcji z obu stron zakończonych pięknym bramkami. Jednak i tę połowę wygrali młodsi zawodnicy, a to za sprawą wyśmienitej formy strzeleckiej Bartka Chlebka, który zdobył 4 bramki. Dla MOSiR-u I na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Arek Budzyn i Wojtek Słomka. Ostatecznie MOSiR II pokonał MOSiR I
8-3.
Po tym meczu zagrali Husaria Łapczyca i Piasta Łapanów. Wygrali ci pierwsi
2-0 i jak się okazało zagwarantowało im to trzecie miejsce, gdyż w turnieju uczestniczyło tylko cztery drużyny (piąta zgłoszona drużyna Szreniawa Nowy Wiśnicz nie stawiła się na zawodach). W kolejnych swoich meczach MOSiR II pokonał Piast Łapanów 2-0 ( Kazek, Juszczak) oraz Husarię 4:0 (Chlebek, Juszczak, Kazek, Francuz) i dzięki temu uzyskał tytuł Mistrza Powiatu Bocheńskiego. Drugie miejsce przypadło MOSiR-owi I, który powetował sobie porażkę w pierwszym meczu dwoma okazałymi zwycięstwami po 10:0. Bramki z Łapanowem strzelali Budzyn 3, Górecki 3, Ochlust 2, Słomka i Siodlarz. Natomiast mecz z Husarią był popisem zwłaszcza w drugiej połowie Wojtka Słomki, który zdobył 7 bramek, zapewniając sobie tytuł króla strzelców. Oprócz Wojtka bramki strzelili Górecki, Ochlust i Korta.
Dwie najlepsze drużyny czyli MOSiR II i MOSiR I, prowadzone przez trenera Janusza Piątka, reprezentować będą BOZPN w finałach okręgu tarnowskiego.

Poniżej prezentujemy wyniki, tabelę oraz galerię zdjęć.