Aktualności

MOSiR II Mistrzem Ligi2011-06-14

MOSiR II z kompletem zwycięstw zakończył zmagania w Rejonowej Lidze Trampkarzy Młodszych.

Bocheński zespół w swoim ostatnim występie podtrzymał świetną serię i wygrał dwunaste z kolei spotkanie. Tym razem po strzale Filipa Korty, który otrzymał piękne podanie od Piotra Matrasa pokonali Strzelca Okulice. W meczu tym młodzi bochnianie dążyli do zwycięstwa od pierwszej minuty, przeważając  w całej walce. Jednak ich wyśmienite okazje padały łupem bramkarza lub przelatywały minimalnie obok bramki, jak między innymi strzał z rzutu karnego. Determinacja i ambicja przyniosła pozytywny skutek w 48 minucie po wspomnianym już strzale Korty.

Podopieczni trenera Janusza Piątka z kompletem 36 punktów i stosunkiem bramek 78-8 po raz trzeci z rzędu zwyciężyli w zmaganiach Rejonowej Ligi Trampkarzy Młodszych.

Serdecznie gratulujemy młodym piłkarzom i życzymy im sukcesów w kolejnych rozgrywkach.