Aktualności

MOSiR pokonał wicelidera Dunajec Nowy Sącz!2012-04-15

Małopolska liga młodzików: MOSiR – Dunajec 2-1 (2-1)

W ramach drugiej kolejki Małopolskiej Ligi Młodzików w Bochni doszło do niespodzianki. MOSiR pokonał wicelidera Dunajec Nowy Sącz 2-1!

Początek meczu to wyrównana gra, w której Dunajec objął prowadzenie. Później ambitnie walczący bochnianie starali się odrobić straty. Ich determinacja i zaangażowanie zostało wynagrodzone w dwudziestej minucie, kiedy to w zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Chlebek i z bliskiej odległości doprowadził do wyrównania. Dwie minuty później piękna akcja gospodarzy. Juszczak zagrywa do Matlęgi, a ten spokojnie przyjmuje piłkę i kieruje do bramki obok interweniującego bramkarza. Druga połowa toczona w deszczu to przewaga gości, którzy chcieli odrobić straty. Gra obronna bochnian była jednak skuteczna. Akcje Dunajca były przechwytywane w strefie obronnej lub skutecznie interweniował w bramce Laska.
W drugiej części spotkania MOSiR miał również swoje okazje do podwyższenia wyniku, jednak kontry gospodarzy nie przyniosły zmiany rezultatu i ostatecznie w ciekawym meczu bochnianie wygrali 2-1.

- Dzisiejsza postawa naszych piłkarzy może cieszyć. Zwłaszcza pierwsza połowa, kiedy to dobra gra obronna poparta była ładnymi akcjami ofensywnymi. W drugiej połowie było widać walkę i zaangażowanie młodych piłkarzy, którzy nie wystraszyli się silniejszych fizycznie i utytułowanych przeciwników - cieszy się trener bocheńskich zawodników Janusz Piątek.

4’ bramka dla Dunajca
20’ Chlebek asysta Juszczak
22’ Matlęga asysta Juszczak

MOSiR Bochnię reprezentowali: Laska (Ociepa, Smoleń) Kazek, Piotr Matras, Korta, Bieżychudek, Burkowicz, Juszczak, Palej, Matlęga, Francuz, Chlebek, Paweł Matras, Grzyb, Nagrodzki.

Kolejny mecz odbędzie się na wyjeździe z Cracovią już w najbliższą sobotę 21 kwietnia (godz.11.00).
-Liczymy na powtórzenie postawy z dzisiejszego meczu - mówi trener.

Małopolska liga trampkarzy: Jadwiga Kraków - MOSiR Bochnia 1:1

Wczoraj (14 kwietnia) swoje pierwsze ligowe spotkanie w rundzie wiosennej rozegrali  trampkarze, trenowani przez Marcina Leśniaka.

Starsi koledzy zremisowali na wyjeździe z Jadwigą Kraków 1:1. Honorowego gola dla MOSiR Bochnia zdobył Wojciech Słomka.

W najbliższą sobotę 21 kwietnia zespół Leśniaka zaprasza na boisku przy ul.Chodenickiej, gdzie gościł będzie drużynę Hutnika Kraków. Początek spotkania o godz. 11.00. Wstęp wolny.

Rozgrywki o Mistrzostwo Klasy Młodzików

W poniedziałek 16 kwietnia nasi podopieczni rozegrają pierwszy w sezonie wiosennym mecz w ramach rozgrywek o Mistrzostwo Klasy Młodzików. Piłkarze MOSiR II Bochnia spotkają się na wyjeździe z Piastem Łapanów (godz.14.30). Trzymamy kciuki.