Aktualności

MOSiR wygrał Halowy Turniej Orlików rocznika 20002010-04-10

Ostatnim akcentem sezonu halowego był rozegrany Turniej Orlików rocznika 2000, w którym oprócz gospodarzy MOSiR-u wzięły udział 2 drużyny: Polonii Proszówki oraz Okocimski Brzesko. Zwycięzcą turnieju został MOSiR Bochnia , który pokonał Polonie I 6-1 ( Biernat x5, Matlęga)  i Polonie II 12:0 ( Biernat x4, Matlęga x4, Burkowicz, Gałek, Czyżycki x2). W decydującym o zwycięstwie w całym turnieju meczu z Okocimskim drużyna trenera Janusz Piątka po niezwykle emocjonującym spotkaniu zwyciężyła 3-2 (Matlęga x2, Burkowicz).

Mecz ten był godny finału stanęli w nim naprzeciw siebie: najlepszy strzelec turnieju Marcin Biernat ( 9 bramek MOSiR), najlepszy zawodnik Mateusz Matlęga ( MOSiR) oraz najlepszy bramkarz  Nikodem Śnieg (Okocimski). Każdy z zawodników nagrodzony został pamiątkowym medalem.  Wyróżniono dyplomami w poszczególnych drużynach najlepszego zawodnika oraz najlepszego strzelca.