Aktualności

MOSiR zaprasza na JUDO DLA DOROSŁYCH.2012-10-15

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni serdecznie zaprasza rodziców dzieci uczęszczających na treningi sekcji judo bocheńskiego MOSiR-u oraz wszystkich, którzy chcieliby zgłębić tajniki tej dyscypliny sportu na zajęcia JUDO DLA DOROSŁYCH.

Niewątpliwie jest to jedyna okazja aby samemu spróbować swoich sił na macie – mówi trener Sebastian Serwiński - oraz aby pokazać swoim pociechom że podzielamy ich pasję i pragniemy czynnie uczestniczyć w ich zamiłowaniu do tej dziedziny sportu.

13697813_1_261x203_judo_dla_doroslych_i_oldboyow_w_poznaniu_poznan.jpg

Udział w  treningach pomoże zapewne lepiej zrozumieć zasady judo a przy okazji stwarza możliwość udzielania swoim pociechom fachowych i precyzyjnych porad przed czekającymi ich zawodami.

Udział w zajęciach to również świetny sposób na odreagowanie stresów tak często towarzyszących nam w pracy i życiu codziennym- mówi dyr. MOSiR Sabina Bajda – a obserwując uczestników tych zajęć mogę wszystkich zapewnić, że oprócz ciężkiej pracy jest to również świetna zabawa.


Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko mężczyzn ale i płeć piękną na zajęcia JUDO DLA DOROSŁYCH, które prowadzi trener Sebastian Serwiński, wychowanek sekcji judo bocheńskiego MOSiR-u.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek w godz. 20.30 – 22.00 oraz czwartek w godz. 20.00 – 21.30.

Koszt treningu to 50 zł. miesięcznie.

Uczestnicy maja również mozliwość skorzystania ze znajdującej się obok siłowni.


Zapewniamy miłą atmosferę.

Bliższych informacji można również zasięgnąć u trenera S. Serwińskiego, nr tel. 604 409 625