Aktualności

Mecz MOSiR I i II oraz Turniej Piłki Ręcznej/ młodzicy2016-11-28

W minionym tygodniu dwa zespoły młodzików MOSiR Bochnia rozegrały w czwartek (24 listopada) zaległy mecz, a w niedzielę (27 listopada) w ramach turnieju gościły drużyny ze Skrzyszowa i Libuszy. 

MECZ MIĘDZY SOBĄ
MOSiR I & MOSiR II 23:8 (8:3)
W czwartek nasze zespoły, biorące udział w rozgrywkach małopolskiej ligi, rozegrały zaległe spotkanie między sobą. Starsi koledzy (r. 2002), szkoleni przez Piotra Węgrzyna, zwyciężyli w pierwszej połowie. Druga drużyna złożona z chłopców z r. 2003 i młodszych  starała się dorównać kolegom, ale okazało się to zbyt trudne. W rezultacie całe spotkanie zakończyło się pewną wygraną dla pierwszego zespołu. Dla drugiego, trenowanego przez Jakuba Pacha, była to jednak na pewno dobra szkoła.

MOSiR I Bochnię w tym spotkaniu reprezentowali i bramki zdobyli:
Miłosz Biernat, Michał Broszkiewicz 4, Tomasz Jung, Marcin Szkolik 1, Dominik Curuś 2,  Piotr Kalinka, Piotr Obroślak, Piotr Karwala 1, Bartosz Jachymczak 2, Jakub Szkolik 2, Kacper Cąber 4, Filip Rzepecki, Maciej Bielec 1, Kacper Gajli 4, Wiktor Kokoszka 2.

MOSiR II:
Kacper Sychta, Wojciech Szczudło 4, Wojciech Borowiec, Kacper Nytko, Max Ślęziak, Konrad Trojan 2, Bartosz Szpisak, Olaf Filipowicz, Dawid Herda, Michał Rogusz 2.

NIEDZIELNY TURNIEJ
W niedzielę nasi szczypiorniści rozegrali kolejne mecze w ramach małopolskiej ligi. W trakcie tych spotkań opiekę nad zespołem MOSiR II Bochnia, który niestety przegrał obydwa spotkania, sprawowała Ewa Salamon. Trzeba jednak podkreślić, że w zmaganiach ze Skrzyszowem była to różnica zaledwie jednej bramki.
Lepiej wiodło się starszej drużynie, ale ze względu na wiek to jest oczywiste. Zespół ze Skrzyszowa okazał się dla tego zespołu słabym przeciwnikiem, ale Libusza stanowiła już przeszkodę nie do pokonania. Trochę szkoda, bo w tym ostatnim spotkaniu pierwsza połowa była nasza i schodziliśmy na przerwę z wygraną 9:8. Zabrakło nam jednak sił w drugiej części meczu, a nasi przeciwnicy byli wytrwali aż do końca.

800_25_27.1.2016_051 800_25_27.1.2016_146


Więcej zdjęć z turnieju na stronie Facebook-a MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).


MOSiR II Bochnia & Wiertmet Libusza 12 : 31 (6 : 15)
Dla Bochni bramki zdobyli: Konrad Trojan 4, Kacper Szczudło 2, Michał Rogusz 2, Olaf Filipowicz 2, Bartosz Spisak 1, Miłosz Gołąb 1.

MOSiR I Bochnia & Kruki Skrzyszów 20 : 7 (10 : 3)

Dla naszego miasta bramki wywalczyli: Kacper Gajli 6, Dominik Curuś 4, Kacper Cąber 3, Michał Broszkiewicz i Bartosz Jochymczak po 2, Piotr Kalinka, Jakub Szkolik i Filip Rzepeckim po 1.

MOSiR II Bochnia & Kruki Skrzyszów 10 : 11 (7 : 6)
W tym spotkaniu siły były wyrównane. O wyniku zaważyła jedna bramka.
Dla swojego zespołu w MOSiR II celnie trafili: Kacper Szczudło 4, Konrad Trojan 3, Bartosz Spisak 2, Olaf Filipowicz 1.

MOSiR I Bochnia & Wiertmet Libusza 14 : 20 (9 : 8)
Dla swojej drużyny celne rzuty oddali: Bartosz Jachymczak 7, Piotr Karwala 3, Michał Broszkiewicz, Dominik Curuś, Piotr Kalinka i Kacper Cąber po 1.

MOSiR II w tym turnieju reprezentowali również: Kacper Sychta, Kacper Nytko, Max Ślęziak,
MOSiR I: Biernat Miłosz, Tomasz Jung, Wiktor kokoszka, Marcin Szkolik, Piotr Obroślak, Maciej Bielec.