Aktualności

Mecze MOSiR Bochnia z Wadowicami, Drwinią i Borkiem2017-05-15

W miniony weekend piłkarze MOSiR Bochnia rozegrali na murawie trzy spotkania.  Były to mecze z reprezentacjami Wadowic, Drwini i Borku.

TRAMPKARZE USTĄPILI KAROLOWI
W niedzielę 14 maja jeszcze przed południem zawodnicy MOSiR w ramach Małopolskiej Ligi Trampkarzy gościli na stadionie im. dr. W. Krupy PUKS Karol Wadowice.  Bochnianie, którzy w II rundzie (jak już wspominaliśmy) graja w osłabionym składzie, mimo wielu starań nie zdołali dotrzymać będącym w dobrej formie wadowiczanom i przegrali 1:4.


626_IMG_3915 626_IMG_3920


MOSiR Bochnia & PUKS Karol Wadowice 1:4

MOSiR Bochnię w spotkaniu z Karolem reprezentowali: Bartosz Orlik (bramkarz), Radosław Mirek, Jakub Kleszcz 1, Jakub Kuraj, Mariusz Mazanek, Dominik Lech, Jan MAzur, Igor Scisło, Jakub Rachfalik (kapitan), Mateusz Cieśla, Piotr Walewski oraz Michał poznański, Michał Ćwik, Kacper Drożdż, Kacper Paruch, Hubert Kwarta.
Trenerem zespołu w II rundzie jest Piotr Górecki.

626_IMG_3943 626_IMG_3965ZWYCIĘSTWO MŁODZIKÓW NAD DRWINIĄ
Tuż po trampkarzach na murawę bocheńskiego stadionu weszli młodzicy, występujący w I Tarnowskiej Okręgowej Lidze. Gościli oni zespół Drwini i od początku zdominowali spotkanie, wychodząc z niego ze zwycięskim wynikiem 3:0.

MOSiR Bochnia & GKS Drwinia 3:0

626_IMG_3969 626_IMG_3968


MOSiR Bochnię reprezentowali
: Oskar Mrożek (bramkarz), Michał wilk (kapitan), Kacper Pawlik 1, Dawid Skrzypek 2, Kacper Więsek, Filip Budzyn, Stanisław Szydłowski, Maksymilian Rachwał, Szymon Cierniak, Tomasz Popiołek oraz Wiktor Zaleński.
Trenerem zespołu jest Marcin Leśniak.

626_IMG_3991 626_IMG_4003


Więcej zdjęć z obydwu opisywanych wyżej spotkań umieściliśmy na Facebook-u MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).


REMIS Z BORKIEM
Młodzicy, biorący udział w rozgrywkach Podokręgu Bochnia, mieli natomiast okazję spotkać się w meczu wyjazdowym z Borkiem. Spotkanie było wyrównane, ale na przerwę po pierwszej rundzie to gospodarze schodzili z jednym celnym golem. W drugiej części nastąpiła widoczna mobilizacja bochnian. Gospodarze grali jednak na wyrównanym poziomie i ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Borkowianka Borek & MOSiR II Bochnia 3:3 (1:0)