Aktualności

Mecze pełne emocji.... - Miejskie Zawody Sportowe -2014-10-23

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni swoje umiejętności gry w piłkę nożną zaprezentowały dzisiaj (22.10.2014r.) dziewczęta bocheńskich szkół podstawowych. Reprezentacje czterech szkół: PSP Nr 1, PSP Nr 2, PSP Nr 4 oraz PSP Nr 7 zmierzyły się ze sobą w Miejskich Zawodach Sportowych w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

IMG_4077IMG_4105


Należy nadmienić, że wszystkie zawodniczki podeszły do zawodów bardzo poważnie i starały się „zrobić” na boisku wszystko co w ich mocy aby ich zespół wypadł jak najlepiej.

Każdy rozegrany dzisiaj mecz był pełen emocji, prób zdobycia gola i chociaż te próby kończyły się z różnym skutkiem to dziewczęta nie zrażały się i do ostatniej chwili starały się zaskoczyć bramkarza.


Musze zmartwić każdego kto twierdzi, że dziewczęta nie potrafią grać w piłkę nożną mówi organizator zawodów – może ich umiejętności nie są na najwyższym poziomie ale grają tak dobrze jak tylko potrafią a już na pewno nie można im odmówić zapału, chęci i determinacji.


Aby wyłonić dwa najlepsze zespoły, które reprezentować będą Miasto Bochnia na Zawodach Powiatowych mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”.

IMG_4212IMG_4206

Najlepszą drużyną dzisiejszych rozgrywek okazała się reprezentacja PSP Nr 2, na drugim miejscu uplasowały się dziewczęta PSP Nr 7 i to te dwa zespoły awansowały do kolejnego etapu rozgrywek.


Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia Marian Kurek. Organizatorem całego cyklu Miejskich Zawodów Sportowych jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.


Poniżej podajemy szczegółowe wyniki:


SZKOŁA

WYNIK

PSP Nr 1 – PSP Nr 7

0 : 1

PSP Nr 4 – PSP Nr 2

1 : 1

PSP Nr 7 – PSP Nr 4

0 : 0

PSP Nr 1 – PSP Nr 2

0 : 1

PSP Nr 7 – PSP Nr 2

0 : 0

PSP Nr 1 – PSP Nr 4

1 : 0TABELA KOŃCOWA


SZKOŁA

PUNKTY

Suma punktów

MIEJSCE

PSP Nr 2

1

3

1

5

I

PSP Nr 7

3

1

1

5

II

PSP Nr 1

0

0

3

3

III

PSP Nr 4

1

1

0

2

IV

W przypadku miejsca I i II o kolejności zdecydowała korzystniejsza różnica bramek zdobytych w całym turnieju.

Zapraszamy do galerii zdjęć  na FACEBOOK-u Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni - (kliknij tutaj)