Aktualności

Miejskie Zawody w Tenisie Stołowym - IMS.2011-11-16

Miejskie Zawody Sportowe w Tenisie Stołowym Indywidualnym i Drużynowym to kolejne rozgrywki organizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które zostały rozegrane w środę 16 listopada 2011r. Zawodników w swoich murach gościła Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni.

Do rozgrywek uczniów zgłosiły tylko dwie bocheńskie szkoły podstawowe: PSP Nr 2 i PSP Nr 5.

Pomimo małej frekwencji zawodnicy biorący udział w tych zawodach stanęli na wysokości zadania i rozegrali ładne partie tenisowe, które pozwoliły wyłonić zwycięzców, którzy będą reprezentowali nasze miasto na kolejnym szczeblu rozgrywek - zawodach powiatowych.

Organizatorem Miejskich Zawodów Sportowych jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.


Poniżej podajemy wyniki dzisiejszych zmagań:


     KATEGORIA INDYWIDUALNA

                 DZIEWCZĘTA

  1. Martyna Dziurdzia PSP Nr 2       awans

  2. Magda Rogowska PSP Nr 5       awans

  3. Monika Jeziorek PSP Nr 2          awans

  4. Aleksandra Zuzia PSP Nr 2         awans

  5. Kamila Michałowska PSP Nr 5   awans

  6. Katarzyna Urbańska PSP Nr 2    awans

  7. Karolina Kuchnik PSP Nr 5


                  CHŁOPCY

  1. Mateusz Mitka PPS Nr 2       awans

  2. Dawid Pyrek PSP Nr 2          awans

  3. Michał Budzyn PSP Nr 5       awans

  4. Piotr Gardziel PSP Nr 5         awans

  5. Kamil Bysiec PSP Nr 2          awans

  6. Bartek Samek PSP Nr 5        awans

  7. Oskar Łoziński PSP Nr 2

  8. Przemek Mucha PSP Nr 5

  9. Michał Dobrzański PSP Nr 5

  10. Karol Kram PSP Nr 5



                      KATEGORIA DRUŻYNOWA

                                DZIEWCZĘTA

I miejsce – PSP Nr 5                          (Magda Rogowska, Kamila Michałowska)    awans

II miejscePSP Nr 2 zespół I          (Martyna Dziurdzia, Monika Jeziorek)            awans

III miejsce – PSP Nr 2 zespół II         (Aleksandra Zuzia, Katarzyna Urbańska)


 

                                    CHŁOPCY

I miejsce – PSP Nr 2 zespół I            (Dawid Pyrek, Mateusz Mitka)     awans

II miejsce – PSP Nr 5 zespół I          (Michał Budzyn, Piotr Gardziel)      awans

III miejsce – PSP Nr 2 zespół II          (Kamil Bysiec, Oskar Łoziński)

IV miejsce – PSP Nr 5 zespół II           (Bartek Samek, Michał Dobrzański)