Aktualności

Miejskie eliminacje wyłoniły zwycięzców w Czwórboju LA.2017-05-11

W ciepłych promieniach słońca, w czwartek 11 maja 2017r., uczniowie czterech bocheńskich szkół podstawowych podczas Miejskich Zawodów Sportowych w Czwórboju LA Dziewcząt i Chłopców walczyli o możliwość awansu do kolejnego etapu rozgrywek- Zawodów Powiatowych.

Do zawodów przystąpili uczniowie:

Na boisku sportowym PSP Nr 5 w Bochni oraz bieżni MOSiR Bochnia uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach: rzucie piłką palantową, skoku w dal, w biegach na 60 m oraz biegu na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy).

18341784_1087075104770873_207567549403183287_n 18446715_1087072941437756_1931974252055211484_n 18402694_1087074564770927_4899869896645070522_n

Dwa najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców przechodziły do kolejnego etapu rozgrywek – Zawodów Powiatowych- które odbędą się już 15 maja 2017r. również na obiektach PSP Nr 5 i MOSiR Bochnia.

W kategorii dziewcząt najlepszą drużyną okazała się reprezentacja PSP Nr 1 (1115 pkt.) , tuż za nimi na miejscu drugim uplasowały się dziewczęta PSP Nr 5 z liczbą punktów 801.

W kategorii chłopców miejsce pierwsze wywalczyła drużyna PSP Nr 5 (854 pkt.), drugie drużyna PSP Nr 4 (824 pkt.).


18425078_1087075294770854_7522581601732456141_n


Na zakończenie zawodów szkoły biorące udział w zawodach oraz najlepsi zawodnicy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe dyplomy.


Organizatorem całego cyklu Miejskich Zawodów Sportowych jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

.


ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj

Wyniki Miejskich Zawodów Szkolnych w Czwórboju LA Dziewcząt i Chłopców:

DZIEWCZĘTA
I miejsce - PSP Nr 1 - (1115 pkt) awans
II miejsce - PSP Nr 5 - (801 pkt)
awans
III miejsce -  PSP Nr 2 -  (698 pkt)

IV miejsce  - PSP Nr 4 -  (513 pkt)

.

CHŁOPCY
I miejsce -  PSP Nr 5 -  (854 pkt) awans
II miejsce -  PSP Nr 4 -  (824 pkt)
awans
III miejsce -  PSP Nr 1 -  (767 pkt)

IV miejsce - PSP Nr 2 -  (618 pkt)

.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach:

Bieg na 60 m:
Sarlińska Patrycja  - PSP Nr 1
Michniak Michał - PSP Nr 4

Rzut piłką palantową:
Łącka Zuzanna - PSP Nr 5
Gałązka Kacper - PSP Nr 5


Skok w dal:
Zając Wiktoria - PSP Nr 1
Piekarz Wiktor - PSP Nr 2


Bieg na 600 m (dziewczęta):
Zając Wiktoria - PSP Nr 1


Bieg na 1000 m (chłopcy):
Budzyn Filip  - PSP Nr 4