Aktualności

Młodzicy MOSiR-u pokonali Akademię Piłkarską 212012-08-29

AP 21 - MOSiR Bochnia 0-1 (0-0)
57' Kocot

W ramach drugiej kolejki Małopolskiej Ligi Młodzików MOSiR Bochnia pokonał 1-0 w spotkaniu wyjazdowym Akademię Piłkarską 21.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga piłkarzy z Krakowa, którzy częściej i umiejętniej utrzymywali się przy piłce, jednak ambitna postawa defensywy MOSiR-u nie dopuściła do zagrożenia bramki Smolenia.
W drugiej połowie obraz gry uległ zmianie. Bochnianie przejęli inicjatywę, raz po raz zagrażając bramce gospodarzy, jednak ich skuteczność w tym dniu pozostawiała wiele do życzenia. AP 21 w tej części gry mogła zdobyć bramkę po rzucie rożnym, jednak piłka po strzale głową poszybowała nad poprzeczką. Końcówka meczu przyniosła zgromadzonym kibicom wiele emocji. Niewykorzystane szanse bochnian i również nieskuteczne próby gospodarzy wskazywały, że padnie wynik remisowy. Jednak w 57 minucie MOSiR zadał decydujący cios. Zwycięską bramkę dla gości zdobył Wiktor Kocot. Na pochwałę w dzisiejszym meczu zasłużyli gracze obydwu zespołów, którzy stworzyli piękne i szybkie widowisko.

MOSiR Bochnię reprezentowali: Smoleń (Mach), Matras Paweł, Kocot, Korta, Nagrodzki, Matras Piotr, Matlęga, Burkowicz, Ociepa, Pietrzyk- Gałek, Kleszcz, Burek, Rachfalik.
Trenerem zespołu młodzików jest Janusz Piątek.