Aktualności

Młodzicy MOSiR-u ulegli Hutnikowi 3-1. 2012-06-26

MOSiR - Hutnik 1-3 (1-1)

8' Francuz asysta Chlebek

Bramki dla Hutnika: 4', 40',50'

W ostatnim meczu sezonu 201112 młodzicy MOSiR-u ulegli Hutnikowi 3-1.

Pierwszą bramkę w meczu zdobyła drużyna gości, która wykorzystała błąd defensywy bocheńskiej i w zamieszaniu podbramkowym umieściła piłkę w siatce. Odpowiedź młodych bochnian była bardzo szybka bo po 4 minutach wyrównali stan rywalizacji. Piękne prostopadłe podanie Chlebka na bramkę zamienił Francuz.

Do przerwy gra była bardzo wyrównana, ale to gospodarze mieli 2 fantastyczne okazje do strzelenia bramki, jednak skutecznie interweniował bramkarz gości. W drugiej połowie MOSiR toczył nadal wyrównany bój z silniejszymi fizycznie przeciwnikiem jednak w 40 minucie błąd sędziego, który nie zauważył ewidentnego spalonego wykorzystali goście i objęli prowadzenie. W 50 minucie po rzucie rożnym Hutnik podwyższył prowadzenie.

Drużyna MOSiR-u pomimo straty bramek nadal próbowała dogonić rywali, jednak na drodze stawał bardzo skutecznie interweniujący tego dnia bramkarz lub ich strzały były minimalnie niecelne.

Pomimo porażki można być zadowolony z gry naszych zawodników - mówi trener Janusz Piątek- nie przestraszyli się oni silniejszego rywali, starali się toczyć z nimi wyrównany bój, a przy lepszej skuteczności mogli pokusić się o małą sensację.

MOSiR skończył ligę na 9 miejscu z 37 punktami i stosunkiem bramek 55-38. Teraz naszych zawodników czeka jeszcze turniej 30 czerwca na Słowacji, a później piłkarze będą mieli zasłużoną przerwę do 16 lipca, kiedy to rozpoczną przygotowania do nowego sezonu.