Aktualności

Młodziczki zrobiły sobie prezent na Dzień Kobiet2015-03-11

Mamy pociechę z naszych koszykarek. Z  większości meczy, w których uczestniczą w ramach rozgrywek małopolskiej ligi, przywożą zwycięskie punkty. Tak było też 8 marca, kiedy młodziczki same sprawiły sobie prezent, wygrywając mecz wyjazdowy z TS Wisłą Kraków 40:65.

TS Wisła Kraków & MOSiR Bochnia 40:65 ( w kwartach 21:15, 8:15, 4:22, 7:13)

Spotkanie wbrew pozorom nie należało jednak do łatwych. Dziewczęta spotkały się przecież w hali, w której na co dzień trenują krakowianki. Jak widać po wynikach poszczególnych kwart walka była zacięta, a początek dla bochnianek trudny. Mimo tego pierwszą część meczu przegraliśmy niewielką ilością punktów 21:15. W drugiej kwarcie już było widać naszą dominację (8:15), a w trzeciej graliśmy, jak określił to trener Krzysztof Kieroński, "po prostu koncertowo" (4:22). W czwartej części tylko przypieczętowaliśmy wygraną (7:13). Trudno powiedzieć, kto był bardziej zadowolony - bochnianki, które schodziły z parkietu z 25 punktową przewagą, czy dumny z nich trener:-)