Aktualności

Mocny mecz juniorek MOSiR Bochnia z Beskidem Nowy Sącz2013-10-16

We wtorek 15 października w sali I LO szczypiornistki MOSiR Bochnia gościły w ramach rozgrywek małopolskiej ligi juniorek piłki ręcznej MKS Olimpię Beskid Nowy Sącz.

Do połowy meczu nasze dziewczęta spisywały się dobrze i zakończyły tę część wynikiem 10:7. Trzeba jednak przyznać, że zarówno pierwsza część jak i druga, która ostatecznie zakończyła się remisem, nie należały do łatwych. Walka toczyła się o każda bramkę. Na początku spotkania i pod koniec pierwszej połowy widać było przewagę bochnianek, ale później dziewczyny z Nowego Sącza pokazały, że są dobrymi przeciwniczkami. -Należy podkreślić, że dziewczęta Beskidu to zaplecze ekstraklasowego zespołu seniorek, ale mimo to nasze młodsze zawodniczki nawiązały równorzędną walkę - chwali zespół Władysław Wójcik, kierownik sekcji piłki ręcznej. W ocenie osób obserwujących pod koniec spotkania była nawet szansa na wygraną bochnianek gdyby nie karny, dzięki któremu dziewczyny z Nowego Sącza  zdobyły prowadzenie (20:19). Zaraz jednak na koniec meczu nasze  szczypiornistki wyrównały wynik 20:20. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobyła Katarzyna Kamusińska.

Zespół MOSiR Bochnię reprezentowały: Angelika Gajli 3, Aleksandra Kubala, Katarzyna Kamusińska 8, Kamila Gruszecka, Natalia Wojas 2, Weronika Bułat 2, Magdalena Głogowska, Kinga Dobranowska 3, Katarzyna Apryjas 2, Klaudia Hytroś, Katarzyna Mazur, Julia Barabasz.
Trenerami bocheńskiego zespołu są Ewa Salamon i Krzysztof Kutrzeba.

MKS Olimpię Beskid Nowy Sącz reprezentowały: Aneta Bargieł, Natalia Leśniak, Karolina Wojtanowska, Maria Jerka 2, Dagmara Krakowska 1, Joanna Łęczycka 4, Agnieszka Szary 7, Aleksandra Jasińska 5, Aleksandra Sach, Edyta Naroźniak 1.
Trenerem zespołu gości jest Maciej Łukasik.

Najbliższe spotkania
Kolejny mecz juniorki rozegrają 20 października na wyjeździe z Gościbią. Przed nimi również zaległe spotkanie z Koroną Kielce, które odbędzie się 22 października. Zapraszamy na ten mecz już dzisiaj do sali sportowej I LO w Bochni przy pl. ks. Czaplińskiego. Początek o godz. 18.30.