Aktualności

Ostatnie mecze piłkarskie przed świętami2017-04-13

W czwartek 13 kwietnia odbywają się ostatnie przed Świętami Wielkanocnymi mecze piłkarskie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni.

Koledzy naszych zawodników już odpoczywają w związku ze świąteczną przerwą w nauce, a nasi wychowankowie jeszcze walczą. Dzisiaj młodzicy i trampkarze goszczą zespoły z Tarnowa i Nowej Huty.

REMIS MŁODZIKÓW Z UNIĄ TARNÓW
O 10-ej na murawę bocheńskiego stadionu im. dr. W. Krupy wyszli piłkarze szkoleni przez trenera Marcina Leśniaka, którzy walczyli z Unią Tarnów.

626_IMG_2692

Była to już XVI kolejka I okręgowej ligi młodzików. Mecz był ciężki. Po pierwszej połowie to tarnowianie mieli przewagę. W drugiej części udało nam się jednak zdobyć wyrównującą bramkę i całe spotkanie zakończyło się remisem. Bramki dla naszego klubu zdobyli: Kacper Pawlik 2 i Filip Budyn 1.

626_IMG_2709 626_IMG_2714

MOSiR Bochnię reprezentowali: Szymon Cierniak, Michał Wilk, Bartosz Palej, Filip Budzyn, Dawid Skrzypek, Kacper Więsek, Maksymilian Rachwał, Kacper Pawlik 2, Tomasz Popiołek, Stanisław Szydłowski, Filip Budyn 1.

Więcej zdjęć z meczu umieściliśmy na stronie Facebook-a MOSiR Bochnia (kliknij tutaj)

.

TRAMPKARZE WALCZĄ Z NOWĄ HUTĄ|
W samo południe na boisku przy ul. Chodenickiej rozpoczął się mecz piłki nożnej małopolskiej ligi trampkarzy (r. 2002). Nasi zawodnicy, trenowani przez Piotra Góreckiego goszczą tam zespół Krakusa z Nowej Huty. Trzymamy kciuki!