Aktualności

Pierwszoligowcy lepsi2015-09-03

Małymi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia sezonu rozgrywkowego drugoligowych siatkarzy Contimax MOSiR Bochnia. Nastąpi ono, jak już pisaliśmy, 26 września. Czas do inauguracji wypełniony jest intensywnym treningiem i spotkaniami sparingowymi.

Ostatnie z nich odbyło się w środę 2 września w Krakowie, gdzie bochnianie grali z pierwszoligową drużyna AGH 100RK. Mecz był jednym z trudniejszych i chociaż nasi zawodnicy nawiązali walkę (np. w II i V secie), to jednak ostatecznie zeszli z parkietu pokonani 5:0. - Nasz przeciwnik to doświadczony zespół, od lat grający w pierwszej lidze i zajmujący tam miejsce w połowie tabeli - mówił po spotkaniu Tomasz Jaworski, drugi trener Contimax-u.

AGH 100RK Kraków - Contimax MOSiR Bochnia 5:0 (25:16, 36:34, 25:21, 25:17, 16:14).


KOLEJNE SPOTKANIA SPARINGOWE
W sobotę 5 września w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni rozegramy dwumecz z zespołem, z którym spotkamy się również w zapowiadanych rozgrywkach II ligi - Błękitnymi Ropczyce. Początek o godz. 15.00.

12-13 września III Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej.

16 września zagramy na wyjeździe z Hutnikiem Kraków.Szkolenie zawodników i rozgrywki II ligi piłki siatkowej mężczyzn dotowane są przez Gminę Miasta Bochnia oraz CONTIMAX S.A. - Producenta Przetworów Rybnych.

indeksKopia_logo_contimaxmosir_small