Aktualności

Piłka ręczna górą!2014-09-29

Szczęśliwie dla naszych szczypiornistek rozpoczął się sezon 2014/15. W niedzielę (28.09.) zmierzyły się one w pierwszym meczu małopolskiej ligi juniorek z drużyną KS Prądniczanka i pokonały ją 24:20!

I_mecz_juniorek_w_sezonie_1415_018 I_mecz_juniorek_w_sezonie_1415_034

Nasze dziewczyny miały szczęście gościć przeciwniczki na swoim parkiecie (Hali Widowiskowo-Sportowej), co zapewne pozytywnie wpłynęło na ich psychikę. W każdym razie do meczu, podopieczne Ewy Salamon i Krzysztofa Kutrzeby, przystąpiły z pełnym zapałem. Na efekty nie trzeba było długo czekać i bochnianki pięknie zakończyły pierwszą część trzybramkową przewagą. W drugiej połowie krakowianki nie dawały jednak za wygraną. Mecz nie należał do łatwych, ale zakończył się pięknym zwycięstwem zespołu MOSiR Bochnia 24:20.

Bochnię reprezentowały: Wiktoria Nicia, Julia Barabasz (1), Paula Jankowska, Weronika Bułat, Katarzyna Kamusińska (9), Kamila Gruszecka, Natalia Wojas (7), Izabela Rosiek, Kinga Dobranowska (3), Katarzyna Apryjas (4), Klaudia Hytroś, Natalia Więcek.

KOLEJNE SPOTKANIE
Drugą kolejkę dziewczyny grają w najbliższą niedzielę (4 października)na wyjeździe z Gościbią Sułkowice. U nas będziemy im kibicować 12 października, kiedy to gościć będą SKS Kusy Kraków. Szczegóły wkrótce.