Aktualności

Porażka juniorów z Chrzanowem2016-10-24

W ostatnim spotkaniu I rundy małopolskiej ligi piłki ręcznej juniorów zespół MOSiR Bochnia starł się na wyjeździe z Chrzanowem. Niestety spotkanie dla nas okazało się porażką i przegraliśmy różnicą 14 bramek.

UMKS PMOS Chrzanów & MOSiR Bochnia 40:26 (17:10)

Zespół bochnian grał ospale, co przełożyło się na wynik końcowy. Początek meczu to zdecydowanie przewaga Chrzanowa (w 8 minucie już 5:0), co wynikało z nieskuteczności i słabej gry bochnian oraz dobrego wykorzystania sytuacji przez zawodników gospodarzy. W kolejnych minutach pierwszej połowy spotkanie wyrównało się - zespół bochnian zaczął być skuteczniejszy, ale różnica bramkowa wypracowana na początku spotkania została utrzymana przez Chrzanów aż do przerwy, kiedy to wynik wynosił 18:13. Druga część meczu to niestety powielanie błędów z pierwszej połowy. - Nieskuteczna gra w obronie i niestety w pełni zasłużona, wysoka porażka - podsumowuje wyjazd trener bochnian Ryszard Tabor.

Bochnię reprezentowali i bramki zdobyli:
Oliwer Choma 2, Wiktor Czubala 1, Michał Dobrzański 6, Grzegorz Drzazga, Filip Fasuga 1, Krzysztof Goliński 2, Marcin Jakubowski , Karol Kram 1, Kacper Lipina 1, Mateusz Łącki, Przemysław Mucha, Jakub Pagacz, Ivo Stopczyński 11, Mateusz Trojanowski, Paweł Waśniowski, Łukasz Drabik 1.

Trzeba jednak podkreślić, że wśród siedmiu rozegranych kolejek była to dopiero druga przegrana MOSiR Bochnia. Nasi szczypiorniści mają więc za sobą pięć zwycięstw.

II runda w połowie listopada
Drugą rundę juniorzy rozpoczną na wyjazdowym spotkaniu z SKS Kusym Kraków za trzy tygodnie 13 listopada. Przypomnijmy, że podczas pierwszego starcia z tym zespołem, mimo przegrania pierwszej połowy wygraliśmy ostatecznie jedną, decydującą bramką. Trzymamy więc kciuki!