Aktualności

Przedostanie rozgrywki piłkarzy nożnych MOSiR Bochnia w rundzie jesiennej - relacja2013-10-21

Ostatni weekend (18-20 października) nie był łatwy dla piłkarzy nożnych MOSiR Bochnia. Owocował w wygrane, ale i przegrane kolejki.


PRZEGRANA TRAMPKARZY Z WOLANIĄ

Pierwszy mecz rozpoczął się od piątkowego, wyjazdowego spotkania bochnian z Wolanią Wolą Rzędzińską. Była to przedostania kolejka w ramach I tarnowskiej ligi trampkarzy. Niestety nie przyniosła nam zwycięstwa. Przegraliśmy 1:6.


ZWYCIĘSTWO MŁODZIKÓW NAD WIECZYSTĄ

Lepiej zaczęła się sobota, kiedy to młodzicy, grający w małopolskiej lidze zwyciężyli u siebie Wieczystą Kraków 2:0. Trzeba przyznać, że w tym meczu nasi chłopcy utrzymywali przewagę przez całe spotkanie. Przeciwnicy natomiast starali się grać z kontry, co jak widać nie przyniosło efektu.

MOSiR Bochnia - Wieczysta Kraków  2-0 (1-0) 

23 min - 1-0 - Adrian Janas asysta Kamil DeLorme
53 min - 2-0 - Jakub Smoleń 

MOSiR Bochnię reprezentowali: Zwieńczak, DeLorme, Brzegowy, Smoleń, Matras, Dymura, Janas, Kleszcz, Burek, Cieśla, Łach, Rachfalik, Stec, Buczek.TRAMPKARZE POKONANI PRZEZ PROGRES
W ramach małopolskiej ligi trampkarzy MOSiR Bochnia uległ w sobotę 2-7 tegorocznemu Mistrzowi Polski rocznika 1999 AS Progres Kraków.
Pierwsza połowa była wyrównana. Gospodarze próbowali nawiązać walkę z utytułowanym rywalem i dwa razy obejmowali prowadzenie. W 8 minucie po centrze Kazka głową prowadzenie dał Francuz. Po straceniu gola goście próbowali wyrównać i udało im się to w 20 minucie. Po ładnym prostopadłym podaniu „sam na sam” znalazł się napastnik, który nie zmarnował dogodnej sytuacji. Gospodarze nie pozostali dłużni i odważnie próbowali odzyskać prowadzenie. Udało im się to w 30 minucie, kiedy to Kazek uderzył z rzutu wolnego. W doliczonym czasie gry padła bramka wyrównująca, która była kopią pierwszej zespołowej akcji gości. W drugiej połowie dominowali już goście, którzy w 6 minut zdobyli 3 bramki i kontrolowali wydarzenia na boisku. Ambitnie walczący bochnianie nie zdołali już zdobyć gola, jedynie po jednej z akcji trafili w słupek. Po pierwszej wyrównanej połowie w drugiej prowadzenie na boisku przejęli zawodnicy Progresu, zasłużenie wygrywając to spotkanie.

MOSiR Bochnia – Siemacha AS Progres 2-7 (2-2)
Bramki MOSiR: 8 Francuz asysta Kazek, 30 Kazek (rzut wolny)
Bramki Progres: 20, 35+1, 42, 45, 48, 55, 66

MOSiR reprezentowali: Biernat (45 Seweryn)- Kazek, Korta, Klejdysz, Czerwiński, Matlęga, Tabor, Jusczak (48 Chlebek), Burkowicz, Palonek, Francuz (46 Matras)


OSTATNIE SPOTKANIA RUNDY JESIENNEJ
Już jutro, czyli 22 października planowane jest ostanie spotkanie rundy jesiennej klasy młodzików. Nasi chłopcy gościć będą na stadionie przy ul. Parkowej Górnik Siedlec. Początek spotkania o godz. 16.00.

Młodzicy ostatni mecz I rundy rozegrają na wyjeździe w sobotę 26 października z Tarnovią Tarnów.
Również na wyjeździe walczyć będą w nadchodzący weekend trampkarze, grający w małopolskiej lidze. Spotkają się oni z Dunajcem Nowy Sącz.

Trampkarze, którzy walczą w tarnowskiej I lidze, ostatnie jesienne starcie będą mieli w niedzielę 27 października, kiedy to u siebie gościć będą Wisłę Szczucin. Początek spotkania o godz. 11.00.