Aktualności

Przegrana MOSiR Arcom z KSZO Ostrowiec2012-04-23

MOSiR Arcom Bochnia - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 34:39 (12:20)

W sobotę szczypiorniści MOSiR Arcom Bochnia  przegrali na własnym parkiecie spotkanie z KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim 34:39.

Goście zdobyli przewagę pod koniec pierwszej połowy, a w drugiej konsekwentnie ją utrzymywali, nieznacznie powiększając. Całe spotkanie przebiegało pod dyktando przyjezdnych.
Nasza drużyna jak napisano na portalu Bochnianina "raziła nieskutecznością". Dopiero w ostatnich 10 minutach zdołała odrobić kilka bramek. O odwróceniu losów meczu nie było już jednak mowy. Warto jednak podkreślić, że ostrowianie zajmują wysoką pozycję w tabeli rozgrywek (trzecie miejsce), więc nie byli łatwym przeciwnikiem. Mieli też nad gospodarzami przewagę fizyczną.

Było to ostatnie dla bochnian spotkanie w tym sezonie przed własną publicznością. Za tydzień zakończą rozgrywki wyjazdowym meczem z KSSPR II Końskie.

Obecnie bocheńska drużyna zajmuje ósme miejsce w tabeli.

Tabela po XXV kolejce:
Miejsce Klub                                   M     Z P R       B+      B- P+     P-

1 Control Process Tarnów                25    22 3 0      870     673 44      6
2 SPR Wisła Sandomierz                  25    21 4 0      843     698 42      8
3 KSZO Odlewnia Ostrowiec Święt.   25    16 7 2      788     716 34     16
4 SPR Grunwald Ruda Śl.                 25    17 8 0      729     630 34     16
5 KS Vive Targi II Kielce                 24     16 8 0      775     700 32     16
6 KSSPR II Końskie                        24    13 10 1     772     759 27     21