Aktualności

Remis młodzików MOSiR Bochnia z Unią Tarnów2013-06-20

W przedostatniej kolejce  Małopolskiej Ligi Młodzików MOSiR Bochnia zremisował wczoraj (19 czerwca) z tarnowską Unią 4-4.

           Mecz idealnie zaczął się dla gospodarzy. W 1 i 9 minucie Kocot wykorzystał dobre podania Burka oraz Piotra Matrasa i MOSiR szybko prowadził 2-0. W dalszej części pierwszej połowy bochnianie trafili w słupek, a kolejne strzały były niecelne. Przed przerwą w 27 minucie goście zdobyli kontaktowego gola. Druga połowa zaczęła się od bramki Kocota oraz kolejnych akcji gospodarzy. Piłkarze Unii zagrali ofensywniej, jednak to MOSiR podwyższył prowadzenie za sprawą Kocota, który zdobył swoją 4 bramkę w tym spotkaniu. Młodzi piłkarze z Tarnowa nie podłamali się takim obrotem spraw i w ostatnich minutach zdobyli trzy bramki, doprowadzając do remisu.

MOSiR - Unia 4-4 (2-1)
Bramki dla MOSiR-u: 1' Kocot asysta Burek, 9' Kocot asysta Matras Piotr, 33' Kocot asysta Burek, 51' Kocot asysta Dymura.
Bramki dla Unii: 27',54',59'60'.

            W najbliższy piątek 21 czerwca o godzinie 14.30 młodzicy zagrają ostatni mecz z Tarnovią, a po nim rozegrany zostanie turniej Ojciec i Syn oraz odbędzie się spotkanie Mam z piłkarzami. Serdecznie zapraszamy na stadion przy ul. Parkowej w Bochni.