Aktualności

Remis młodzików piłki nożnej z Tarnovią 2012-10-15

Tarnovia – MOSiR 0-0 (0-0)

MOSiR Bochnia: Smoleń (Mach) -  Majewski, Korta, Nagrodzki, Matras Piotr, Matlęga, Burkowicz, Kocot, Mikołajek, Pietrzyk, Dymura, Rachfalik, Kleszcz.

              W 11 kolejce Małopolskiej Ligi Młodzików w sobotę 13 października na stadionie przy ul. Parkowej spotkały się drużyny z taką samą ilością punktów: MOSiR Bochnia i Tarnovia Tarnów. Ciekawie zapowiadający się pojedynek od początku do końca zdominowali piłkarze z Bochni, którzy od pierwszych do ostatnich minut próbowali strzelić zwycięską bramkę, jednak ich słaba skuteczność i dobre interwencje bramkarza gospodarzy tego dnia pozwoliły na podział punktów. Już w pierwszych minutach w poprzeczkę trafił Kocot. W dalszych akcjach pierwszej połowy młodzi bochnianie razili nieskutecznością. Strzały napastników były zbyt lekkie lub niecelne. Najlepszą okazję w tej części gry miał Burkowicz, który na 25 metrze uprzedził bramkarza i piłka o centymetry minęła słupek.
Druga połowa to dalsze ataki MOSiR-u i kontry Tarnovii. Liczne stałe fragmenty gry i próby objęcia prowadzenia były w dalszym ciągu nieskuteczne. Groźne strzały stawały się łupem bramkarza. Zawodnik Tarnovii popisał się świetną interwencją w ostatniej akcji meczu, kiedy to obronił sytuację sam na sam, po czym sędzia zakończył to remisowe spotkanie.

MOSiR rozegrał dobre spotkanie, chociaż zabrakło potwierdzenia tego w bramkach. Można jednak być zadowolonym z postawy i pomysłów na grę bocheńskiej drużyny.