Aktualności

Szybka wygrana CONTIMAX MOSiR Bochnia z MKS Andrychów2009-11-23

W sobotę 21 listopada bocheńscy siatkarze CONTIMAX MOSIR rozegrali w ramach III ligi kolejne spotkanie.
Mecz wyjazdowy CONTIMAX MOSiR Bochnia z drużyną MKS Andrychów zakończył się naszą wygraną 0:3 (w setach 22-25, 14-25, 16-25). Jak podsumował spotkanie kierownik bocheńskiego zespołu Aleksander Kmiecik, było to łatwe i szybkie zwycięstwo - mecz trwał 54 minuty.

Kopia_P1190245.JPG

W tym sezonie w bocheńskim zespole III ligi siatkówki mężczyzn występują:
(stojący od lewej) Krystian Kmiecik, Damian Zioło, Bartosz Gibes, Łukasz Stanisławski, Bartłomiej Domagała, Damian Nowak, trener Czesław Kumorek,
(na dole od lewej) Maciej Lisak, Piotr Sitko, Kamil Łyczko, Krzysztof Flis (kapitan drużyny), Marcin Wyrzykowski
Dla entuzjastów piłki siatkowej mamy dobrą wiadomość, bowiem w tym tygodniu w ramach wspomnianej ligi w Bochni odbędą się dwa mecze. Pierwszy już we wtorek 24 listopada na sali sportowej I LO, gdzie CONTIMAX MOSiR rozegra zaległe spotkanie z OKOCIMSKI Brzesko. Początek o godz. 19.00. W piątek 27 listopada będziemy gościć zespół Dobry Wynik Kraków. Tym razem na sali PSP nr 4/II LO w Bochni. Początek również o godz. 19.00. Zapraszamy kibiców ! Wstęp wolny.