Aktualności

W najbliższym czasie MOSiR zaprasza na...2016-10-10

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni w najbliższym czasie zaprasza na następujące imprezy organizowane w naszym mieście:
Uwaga – terminarz nie zawiera spisu zawodów szkolnych.


11 października (wtorek)

O godz. 16.00 na murawę stadionu wyjdą młodzicy Marcina Leśniaka, którzy w ramach okręgowej I ligi młodzików rozegrają mecz piłki nożnej z Wolanią Wolą Rzędzińską. Jest to zaległe spotkanie z września.


13 października (czwartek)

Inauguracja sezonu Bocheńskiej Ligi Judo dzieci. O godzinie 17.30 w Sali Judo przy ul. Wojska Polskiego 1 odbędzie się pierwsza runda. Zapraszamy dzieci wraz z kibicującymi rodzicami.


14 października (piątek)

Zespół M. Leśniaka w ramach tarnowskiej I ligi piłki nożnej gościł będzie Piast Czchów. Początek spotkania o godz. 15.00.

15.10.2016 (sobota)

Drugi zespół młodzików MOSiR Bochnia gościł będzie piłkarzy Promienia Mikluszowice w ramach rozgrywek bocheńskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00.

Drugoligowy zespół piłki ręcznej mężczyzn gościł będzie SPR Orzeł Przeworsk. Mecz rozegramy jak zwykle w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. Poniatowskiego 32 w Bochni. Początek spotkania o godz. 19.00.

Kopia_Kopia_460_mosir_reczna_plakat_a2_116.10.2016 (niedziela)

Szczypiorniści rozegrają szóstą kolejkę w ramach małopolskiej ligi juniorów. Wychowankowie Ryszarda Tabora gościć będą MKS PM MPEC Tarnów. Mecz odbędzie się w hali sportowej I LO w Bochni przy pl. ks. Czaplińskiego 1. Początek o godz. 10.00.

O 11.00 w hali sportowej II LO/PSP nr 4 w Bochni (przy ul. Konfederatów Barskich) rozpocznie się mecz inaugurujący rozgrywki młodziczek w małopolskiej lidze koszykówki. W pierwszym spotkaniu dziewczęta MOSiR gościć będą Żak Nowy Sącz.