Aktualności

Walki na stadionach2015-09-21

Każdy tydzień przynosi nam nowe emocje związane z walkami zespołów MOSiR Bochnia w Ligach Małopolskich i Rozgrywkach Podokręgu. Jak wygląda sytuacja po kilku kolejkach?

W MAŁOPOLSKIEJ TRAMPKARZE GÓRĄ
W rozgrywkach na szczeblu małopolskim zadowoleni w tym tygodniu mogą być bocheńscy trampkarze, którym udało się wysoko pokonać na swoim stadionie Górnik Libiąż. W sobotę 19 września rozgrywali oni już szóstą kolejkę i była to ich druga wygrana.  Tym razem strzeliliśmy  4 bramki i dzielnie broniliśmy swojej, nie dając przeciwnikowi szans. Jak przebiegał mecz? Mocną pozycję zapewniliśmy sobie już w pierwszej połowie, którą zakończyliśmy wynikiem 3:0. Pierwszą bramkę w 10 minucie strzelił Daniela Wolak. Osiem minut później drugiego gola dla bochnian zdobył Błażej Gumuła. Piękna współpraca naszych zawodników na boisku zaowocowała w 30 minucie kolejną bramką D. Wolaka. Mimo zadowolenia piłkarze MOSiR Bochnia, trenowani przez Mateusza Fortunę, nie zakończyli meczu tym już dobrym w połówce wynikiem. Chociaż druga część spotkania była zdecydowanie słabsza, to jednak na ukoronowanie wygranej w 60 minucie Karol Buczek strzelił czwartego gola.
MOSiR Bochnia & Górnik Libiąż 4:0 (3:0)


pn.19.09.2015r._058Niestety wygraną nie mogli się w tym dniu cieszyć młodsi koledzy trampkarzy, młodzicy. Dwie godziny wcześniej na tym samym stadionie gościli oni Unię Oświęcim. Co prawda pierwsza połowa była wyrównana i na przerwę schodziliśmy mając remis 1:1. Honorowego, jak się później okazało, gola zdobył dla nas Igor Szoja. W drugiej połowie nie udało się utrzymać formy i nasi goście wbili nam kolejne dwa gole, kończąc mecz wynikiem 1:3.
MOSiR Bochnia & Unia Oświęcim 1:3 (1:1)

pn.19.09.2015r._044


Więcej zdjęć z powyżej opisanych spotkań na facebook-u MOSiR Bochnia (kliknij tutaj)


FERALNY PONIEDZIAŁEK
W poniedziałek 21 września kolejne zespoły MOSiR Bochnia czekały rozgrywki prowadzone pod pieczą Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni. Pierwszy z meczy rozgrywali u siebie trampkarze. Na boisku w Chodenicach gościli GKS Drwinię. I tutaj znów nie mieliśmy kompletnie szczęścia w strzelaniu - nie udało nam się zdobyć ani jednej bramki, natomiast przeciwnicy wbili nam dwie. W tabeli na 9 zespołów biorących w rozgrywkach po dwóch wygranych i dwóch przegranych spotkaniach zajmujemy czwarta pozycję.
MOSiR II Bochnia & GKS Drwinia 0:2

O jedną więcej zdobyli z kolei gospodarze Lipnicy, do których pojechali w tym samym dniu w ramach rozgrywek Podokręgu  młodzicy MOSiR Bochnia. Nasi chłopcy strzelili Macierzy jednego gola, przeciwnicy trzy. W tych zmaganiach piłkarze są po czterech kolejkach i mają za sobą dwa wygrane i dwa przegrane mecze. Zajmują w tabeli wysoką trzecią pozycję (na 9 zespołów).
Macierz Lipnica & MOSiR II Bochnia 3:1


KOLEJNE MECZE
Poniżej podajemy terminarze kolejnych spotkań:

25 września
Wyjazdowy mecz trampkarzy, biorących udział w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Piłki Nożnej Dalin Myślenice & MOSiR Bochnia, godz. 16:00.

28 września
Wyjazdowy mecz młodzików, biorących udział w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Piłki, Krakus Nowa Huta & MOSiR Bochnia, godz. 15.00

Wyjazdowy mecz trampkarzy, biorących udział w rozgrywkach Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni, GOSIR-Novi Rzezawianka & MOSiR II Bochnia, godz.: 17.00.

Wyjazdowy mecz młodzików, biorących udział w rozgrywkach Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni, Beskid Żegocina & MOSiR II Bochnia, godz.: 17.30.